بازگشت برکنار شدگان دولت ترامپ به قدرت

کارزار انتخاباتی رئیس جمهور منتخب آمریکا یکی از مقامات سابق حوزه سلامت را که پیشتر از سوی ترامپ برکنار شده بود، به عنوان یکی از رؤسای کارگروه ۱۲ نفره مبارزه با کرونا انتخاب کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از رکنا، ستاد انتخاباتی جو بایدن «ویوک مورثی» (Vivek Murthy) جراح ارشدی را که از سوی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور کنونی آمریکا برکنار شده بود، به عنوان یکی از رؤسای کارگروه ۱۲ نفره مبارزه با کرونا انتخاب کرد.
«کیت بدینگ‌فیلد» (Kate Bedingfield) معاون ستاد انتخاباتی جو بایدن در مصاحبه با یکی از برنامه های شبکه تلویزیونی «ام اس ان بی سی» از «ویوک مورثی» و نیز «دیوید کسلر» (David Kessler) کمیسیونر سابق سازمان غذا و داروی آمریکا، به عنوان رؤسای مشترک این کارگروه ۱۲ نفری نام برد.
معاون ستاد انتخاباتی جو بایدن در این خصوص اعلام کرد: آنها از ماه مارس که ویروس کرونا شیوع یافت، در این زمینه به ستاد بایدن مشاوره می دادند.
گفتنی است «ویوک مورثی» که در زمان ریاست جمهوری «باراک اوباما» به عنوان نوزدهمین جراح ارشد آمریکا انتخاب شد، از سال ۲۰۱۴ مشغول فعالیت بود تا اینکه دونالد ترامپ در سال ۲۰۱۷ از وی خواست از مقام خود استعفا دهد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.