ویدئو| شاهکار جدید صداوسیما: یارانه نمی‌گیرم ولی خوشحالم!

گزارش‌های عجیب صداوسیما درباره گرانی‌های اخیر و واکنش‌های مردمی با وجود انتقادات فراوان مردم و کارشناسان رسانه، ادامه دارد.

به گزارش تازه‌نیوز، بعد از گزارش عجیب صداوسیما از چند خانم و این ادعا که پس از همه خریدهای موردنیاز یک خانواده باز هم کمی از پول یارانه اضافه می‌آید (اینجا ببینید)، این‌بار خبرنگار تلویزیون سراغ حساب‌های دفتری و خرید نسیه از مغازه‌ها رفته و اعلام می‌کند مردمی که بدهکار مغازه‌ها بودند، با پول یارانه حسابشان را تسویه کرده‌اند!

 

4 نظر
 1. مصطفی

  بله مدیران صدا سیما که حقوق های نجومی میگیرن باید از این فیلم ها تهیه کنن چون از وضع موجود اذیت نیستن این نشان میده که مدیران صدا و سیما از بدنه مردم نیستن و اصلا گرانی احساس نمیکنن بله من رو هم خانه سازمانی ماشین سازمانی حقوق بالا بدن راضیم متاسفم برای کسانی که در این دنیا زود گذر به خاطر منافع شخصی حرف حق را نمی زنند و چشمشان را روی حقایق میبندند.

 2. کامران

  چند وقت دیگه، این یارانه هم مثل چهل و پنج تومانی نشه خوبه؟؟برای مردم فقیر این یارانه شک نکنید خوب هست، درسته کالاها گران شدن ولی چون تعدادشان زیاد است، ممکنه هر خانوادهنه نفر یا بیشتر باشن، سه میلیون ششصد هزار تومان میشه، یه پولیه خودش باور کنید، مثل بعضی ها نیستن که پول برقشان فقط دو میلیونه،فقط اگر نگذارند بقیه کالاها گرون بشه، و هر سال هم مبلغ بیشتر بشه، برای اقشار ضعیف واقعا خوبه، لطفا شما به جایشان تصمیم نگرید؟

 3. بهرام

  این نمایش هم مثل نمایش مضحک 20:30 صدا وسیمای خانم لیلا واثقی فرماندار سابق شهرک قدس در نقش خانم علیزاده است……. باید بگم ……خودتونین

 4. بهرام

  یعنی واقعا برنامه 20:30 در نمایش مسخره خودش (خانم علیزاده)به شعور مردم توهین کرد. که در خور انتقاد شدید مردم هستش و باید از ساخت چنین کمدی مسخره ای ازملت عذرخواهی بکنه.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.