مورد عجیب پرسپولیس و رضا شکاری

فسخ قرارداد مهاجم جنجالی تراکتور شایعه حضور این بازیکن در پرسپولیس را به راه انداخت.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، درست یک روز پس از گذشت اولین دیدار تراکتور در فصل بیستم، خبر رسید که رضا شکاری فسخ یکطرفه گرفته و از جمع سرخپوشان غرب کشور جدا شده است. خبری که مثل یک بمب در فوتبال ایران منفجر شد.

این اتفاق در شرایطی رقم خورد که مدیران و اعضای کادرفنی پرسپولیس به دنبال جذب یک مهاجم برای پر کردن جای خالی عیسی آل‌کثیر می‌گشتند. به همین خاطر بود که شایعه شد شکاری به زودی به پرسپولیس می‌پیوندد. او قرار بود فصل قبل پرسپولیسی شود اما تراکتوری‌ها مسیرش را تغییر دادند و حالا شکاری حتی دیگر تراکتوری هم نیست.

با این حال، پیگیری‌ خبرنگار ما نشان می‌دهد اتفاق جالبی رخ داده زیرا نه تنها شکاری قرار نیست به پرسپولیس بیاید حتی نامش در لیست بازیکنان مدنظر یحیی گل‌محمدی سرمربی این تیم هم نبود. این موضوع، چند دلیل روشن دارد. اول اینکه پرسپولیس یک مهاجم نوک می‌خواهد نه هافبک نفوذی و در ثانی، تاکتیک مدنظر یحیی به گونه‌ایست که تیمش نیاز به پلی‌میکر ندارد و به جای آن، هافبک‌ها در خط میانی به شکل لوزی چیده می‌شوند. همچنین میزان دوندگی شکاری در دیدارهای تراکتور آنقدر نبوده که چشم پرسپولیسی‌ها را بگیرد.

به همین خاطر، حضور رضا شکاری در پرسپولیس منتفی است و شایعاتی که در روزهای گذشته، در مورد انجام این انتقال به گوش می‌رسید چندان پایه و اساس درستی ندارد هر چند هنوز هم یکی از نزدیکان به باشگاه می‌گوید شکاری پرسپولیسی می‌شود!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.