برجام در آستانه مرگ؛ جنگ با اسرائیل نزدیک است!

یک دیپلمات سابق از نزدیک‌شدن درگیری میان ایران و رژیم صهیونیستی خبرداد.

به گزارش تازه نیوز، فریدون مجلسی، دیپلمات پیشین در گفتگویی اعلام کرد: نهادهایی که در ایران مساله هسته‌ای و مذاکرات را مدیریت می‌کنند، دارند کار را به سوی راه‌حل نهایی پیش می‌برند. همانطور که قبلا هم در همه مصاحبه‌ها گفته‌ام، هیچ امیدی به احیای برجام و متعارف شدن اوضاع ندارم.

️اکنون به نظرم آن گروه آرزومند جهاد و نابود کردن اسرائیل در حال نزدیک شدن به نقطه عملیاتی جدی‌تر هستند. این نقطه عملیاتی سال‌هاست که به صورت‌های مختلف شروع شده و الان دیگر در حال نزدیک شدن به مرحله جدی‌تر است.

️اینکه ما تصور کنیم فقط خواهیم زد و یک کیسه بوکس را نابود خواهیم کرد، درست نیست. طرف مقابل هم قطعا امکاناتی برای زدن دارد و قربانیان این رویکرد مردمی هستند که هیچ تمایلی به جنگ و کشتار و خون‌ریزی ندارند. مردم مایل به زندگی، رفاه و … هستند و می‌خواهند مثل بقیه مردم دنیا زندگی کنند.

5 نظر
 1. همدان

  ایران سریعا باید از برجام خارج شود یا توافق کند، اگر اسرائیل وامریکا به ایران حمله کنند ،ایران تبدیل به خرابه ای غیر قابل سکونت خواهد شد.

 2. پدر خوب

  مگر اینکه خودشان بروند و بجنگند ما که نیستیم، خسته شدیم از قول و وعده دروغین و تحریم ها ، هر وقت آقا زاده ها رفتن جنگ و کشته شدند اون موقع بعد آخرین آقا زاده ها ما هم هستیم

 3. پدر خوب

  هیچ کس از مردم توان جنگیدن ندارند مسئولین الکی روی مردم حساب باز نکنند

 4. حبیب

  جنگ فیزیکی یعنی نابودی اسرائیل آیا این خریت را خواهند کرد.بعید است.اما جنگ سایبری و …هم اکنون هم هست.نگران نباشید.

 5. علی

  این شخص چقدر شبیه پسر شاه مخلوع محمدرضاپهلوی است البته حرف زدنش بیشتر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.