نامه احساسی رضاییان سند پایان حضور در پرسپولیس!

رامین رضاییان مدافع راست باتجربه پرسپولیس پس از جدایی از این تیم بر سر سه راهی مانده است.

به گزارش تازه‌نیوز، شاید اگر رامین رضاییان آن نامه احساسی و خداحافظی را خطاب به هواداران پرسپولیس نمی‌نوشت هنوز هم جزو گزینه‌های یحیی گل محمدی برای فصل آینده بود. (اینجا بخوانید)

این مدافع راست با تجربه مصاحبه نکرد، نکرد و آن وقت به برنامه فوتبال برتر رفت و حرف‌هایی زد که باعث ناراحتی کادرفنی و مدیران باشگاه شد. این موضوع باعث شد تا پروژه جدایی رضاییان از جمع سرخپوشان کلید بخورد.

رامین رضاییان به کمیته انضباطی باشگاه دعوت شد اما مصدومیت را بهانه کرد و نرفت. او در آخرین تمرین پیش از بازی با فجرسپاسی هم نه از یحیی عذرخواهی کرد و نه همبازیانش و در ادامه هم درصفحه شخصی اش نوشت: «گذشتن از خیلی چیزها و آمدن دوباره من به پرسپولیس فقط و فقط بخاطر شما هواداران بزرگ بود و از روزی که آمدم تا اخرین روز بدون حاشیه‌ای در خدمت تیم با جان و دل برای این تیم جنگیدم و تلاش کردم. بخاطر اینکه آخر فصل بود و خیلی دروغ‌ها در مورد قراردادم شنیدم، بعد مدت‌ها دوست داشتم به برنامه تلویزیونی زنده بروم و صادقانه در مورد قراردادم، تیم ملی و باشگاه پرسپولیس به صورت شفاف با شما عزیزان صحبت کنم. آیا با صداقت و احترام حرف زدن در آخر فصل، حاشیه است؟ نمی‌دانم در آینده چه اتفاقی رخ میدهد ولی از تمام همبازیان عزیزم و کادرفنی محترم تشکر فراوان دارم. در کل حرف‌های نگفته بسیاری وجود دارد ولی به احترام شما هوادارن دیگر حرفی نمی‌زنم و مثل همیشه سکوت می‌کنم. صداقت هدیه بسیار ارزشمندی است و آنکه حقایق را می‌گوید نادان نیست، بلکه دلش می‌سوزد. پرسپولیس خانه ابدی من است. هواداران بزرگ پرسپولیس، همیشه و تا ابد در قلب من هستید.»

برهمین اساس می توان جدایی این بازیکن از پرسپولیس را قطعی و حتمی دانست چرا که نه رضا درویش و باشگاه با این بازیکن رابطه مطلوبی دارد و نه گل محمدی و همبازیان رضاییان!

طبق ادعای خبرورزشی،  این مدافع راست با تجربه بر سر سه راهی مانده است؛ گویا اولین تیم خواهان رامین رضاییان تیم گل گهر سیرجان است. تیم امیر قلعه نویی به رغم کسر امتیاز و مشکلاتی که تجربه کرد خیلی خوب جمع و جور شد و توانست با شایستگی به عنوان چهارمی لیگ بیست و یکم برسد. دومین پیشنهاد رسیده به رامین رضاییان از لیگ دسته دوم قطر است و خود این بازیکن بی‌میل به بازگشت به این کشور نیست. سومین پیشنهاد اما شنیدیم منوط به تصمیم دانیال اسماعیلی فراست. سپاهانی‌ها دنبال خرید رامین رضاییان هستند به شرط آن که اسماعیلی فر قراردادش با تیم اصفهانی را تمدید نکند!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.