رامین رضاییان به سپاهان می‌رود؟

رامین رضاییان و علیرضا علیزاده دو گزینه برای تقویت باشگه سپاهان اصفهان هستند.

به گزارش تازه‌نیوز، باشگاه سپاهان که تلاش کرد طبق برنامه‌ای سه ساله با هدایت محرم نویدکیا به قهرمانی لیگ برتر دست پیدا کند، سرانجام با جدایی این مربی جوان در ابتدای سال سوم راه جدیدی را در پیش گرفت.

به نقل از فارس، مدیران باشگاه اکنون علاوه بر اینکه مشغول انجام مذاکرات برای انتخاب سرمربی جدید هستند، همزمان جذب بازیکن برای تقویت تیم را نیز در پیش گرفته‌اند که با توجه به خروج دانیال اسماعیلی‌فر و همچنین جدایی احتمالی بازیکنانی مانند ولسیانی، رفیعی وشهباززاده، این مساله باوجود نامشخص بودن وضعیت سرمربیگری با جدیت زیادی از سوی مدیران باشگاه پیگیری می‌شود.

در این بین گفته می‌شود رامین رضاییان و همچنین علیرضا علیزاده (هافبک تیم فوتبال گل‌گهر) برای تقویت تیم مورد نظر باشگاه اصفهانی قرار دارند.

همچنین گادوین منشا مهاجم نیجریه‌ای و با تجربه مس رفسنجان که قراردادش با این باشگاه به اتمام رسیده، در رادار سپاهان قرار دارد و با توجه به اینکه جذب مهاجم خارجی یکی از برنامه‌های این باشگاه است، باید دید مذاکرات دو طرف جدی خواهد شد یا خیر. این در حالی است که باشگاه مس رفسنجان نیز صحبت‌هایی را با منشا انجام داده و قرار است او پس از تعطیلات و بازگشت به ایران در مورد تمدید قرارداد تصمیم قطعی خودش را اعلام کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.