۴۶ جسد در تریلی قاچاقچیان انسان کشف شد! +تصاویر

اجساد ۴۶ نفر که گمان می‌رود مهاجر باشند در یک تریلی در حومه شهر “سن آنتونیو” در ایالت تگزاس پیدا شده است.

به گزارش تازه‌نیوز، یک مقام آتش‌نشانی گفت که حداقل ۱۶ نفر از جمله چهار کودک نیز به بیمارستان منتقل شده‌اند. تصاویر پست شده در شبکه‌های اجتماعی شمار زیادی مامور و وسایل اورژانسی را در اطراف این تریلی نشان می‌دهد. همچنین گفته شده که بازماندگان حادثه دچار گرمازدگی شدید بودند.

 چارلز هود، رئیس اداره آتش نشانی سن آنتونیو، گفت: ماموران بعد از دریافت گزارش‌هایی درباره مرگ یک نفر در حوالی ساعت ۱۸:۰۰ به وقت محلی در محل حاضر شدند. مقام‌های آتش‌نشانی با یک تریلی روبرو شدند که جسدی بیرون آن افتاده بود و با باز کردن در بخش بار، چندین جسد در داخل آن دیده می‌شد. او افزود که این تریلی کولری که کار کند نداشت و در داخل آن آب خوردن هم دیده نمی‌شد.

۴۶ جسد در تریلی قاچاقچیان انسان کشف شد۲

به نقل از رکنا، بعد از آنکه مهاجران فاقد مدرک از مرز عبور کردند، قاچاقچیان انسان در نواحی دورافتاده با آنها ملاقات و اغلب آنها را با تریلی منتقل می‌کنند. ران نیرِنبرگ، شهردار سن آنتونیو گفت: این آدم‌ها خانواده داشتند… و احتمالا می‌خواستند زندگی بهتری برای خود بسازند. این چیزی جز یک تراژدی هولناک انسانی نیست. ویلیام مکمانوس، رئیس پلیس سن آنتونیو نیز گفت که تحقیقات اکنون به ماموران فدرال سپرده شده و ۳ نفر تحت بازداشت هستند.

۴۶ جسد در تریلی قاچاقچیان انسان کشف شد

به گفته کانال تلویزیونی «کی‌اس‌اِی‌تی»، این وسیله نقلیه در کنار یک خط آهن در جنوب غربی سن آنتونیو کشف شد. سن آنتونیو حدود ۲۵۰ کیلومتر از مرز آمریکا و مکزیک فاصله دارد.  همچنین مارسِلو اِبرارد، وزیر خارجه مکزیک گفته است که مقام‌های کنسولگری این کشور درحال عزیمت به محل هستند اما افزود که ملیت قربانیان هنوز مشخص نیست.

بیشتر بخوانید:

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.