جانشین دانشگر در استقلال از انگلیس می‌آید؟

رایان تفضلی بازیکن حاضر در فوتبال انگلیس همچون فصل گذشته مدنظر باشگاه استقلال گرفته است.

به گزارش تازه‌نیوز، فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران به جایی برای گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای تبدیل شده و هر روز یک خبر از احتمال پیوستن یک ستاره‌ به تیم‌های لیگ برتری منتشر می‌شود. تیم فوتبال پرسپولیس تهران یکی از موفق‌ترین تیم‌های نقل و انتقالات به شمار می‌رود و اکنون استقلال نیز استارت کار خود را با تمدید قرارداد ستاره‌ها زده است.

به نقل از خبرانلاین، این تیم همچنین سجاد شهباززاده و رضا میرزایی از سپاهان و امید حامدی‌فر را از تیم صنعت نفت آبادان به خدمت گرفته است. این نفرات به صلاحدید ریکاردو ساپینتو به تیم اضافه شدند و این مربی قرار است لیست خریدی از بازیکنان خارجی نیز در اختیار باشگاه قرار دهد. براساس اخبار منتشره در رسانه‌ها یکی از این بازیکنان رایان تفضلی است که ملی‌پوش دورگه فوتبال ایران به شمار می رود.

وی سابقه بازی در تیم‌ هال سیتی انگلیس را در کارنامه دارد و در گذشته نیز اخباری مبنی بر دعوت وی به تیم ملی فوتبال ایران به گوش می‌رسید. رایان تفضلی ۱۵ بازی را با پیراهن هال‌سیتی انجام داد و ۲ گل نیز برای این تیم به ثمر رساند.

وی فصل گذشته هم مدنظر استقلال بود اما این انتقال صورت نگرفت.

۱ نظر
  1. هوادار

    بازم آجرلو ( تاجرلو ) حرف زیادی زد !!! بابا عمو خوابی یا بیدار مدافع تیم خودت و نتونستی نگه داری !!!! اونوقت رایان تفضلی … ***

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.