بعضی مقامات مشکلات و نگرانی‌ها را از رهبری پنهان می‌کردند

محسن هاشمی رفسنجانی در یادداشتی نوشت: کاش مقامات با پذیرش پیامدها، شجاعت و صراحت بیشتری برای انتقال مطالب به مسوولان نظام داشتند.

به گزارش تازه نیوز، محسن هاشمی رفسنجانی در یادداشتی در روزنامه اعتماد در بیان آسیب های پرونده هسته ای در دوره احمدی نژاد نوشت: تعدادی از مقامات و مسوولان در دیدار با آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی ضمن ارایه اطلاعات و گزارش از مذاکرات و تحولات، نگرانی خود را نسبت به عواقب این پرونده برای نظام بیان می‌کردند.

این مطالب را از دست ندهید:

اما این افراد در دیدارهای فردی و جمعی خود با رهبری، متفاوت سخن گفته و با ارایه شعارها و وعده‌ها، مشکلات و نگرانی‌ها را پنهان می‌کردند و حتی از آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی می‌خواستند که از انتقال نظرات آنها به رهبری خودداری کند، چراکه خود به گونه‌ای دیگر به ایشان گزارش داده‌اند.

طبیعی است که رهبر انقلاب، نظیر هر مقام انسانی دیگر، براساس اطلاعات ارایه شده به ایشان تصمیم می‌گیرد و کاش مقامات مربوط با پذیرش پیامدها، شجاعت و صراحت بیشتری برای انتقال مطالب به مسوولان نظام داشتند.

۱ نظر
  1. سید

    جناب محسن هاشمی اراجیف می گگویید زیرا منابع خبری رهبری یکی دو تا نیست ایشان در موضوعات مختلف کاملا چند وجهی عمل می کنند البته ما که می دانیم برای چه شما چنین ادعایی را می کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.