واکنش‌ها به عکس یک نوزاد در جلسه کنکور؛ وقتی مراقب آزمون، پرستار بچه شد!

تصویر مراقبت از نوزادی که مادرش داوطلب آزمون کنکور بود، سوژه کاربران فضای مجازی شد و واکنش‌های متفاوتی دید؛ اغلب لطف مراقب جلسه و عزم مادر بچه را تحسین کردند.

به گزارش تازه‌نیوز، انتشار عکس یک نوزاد در جلسه کنکور که چندساعتی در آغوش یکی از مراقبین امتحان بود تا مادرش بتواند آزمون بدهد، سوژه کاربران فضای مجازی شد؛ اغلب محبت خانم مراقب را ستودند و اراده مادر را تحسین کردند؛ اما برخی هم نسبت به احتمال ایجاد سروصدا یا برهم‌خوردن تمرکز دیگر شرکت‌کنندگان این آزمون مهم، ابراز تردید کردند.

این مطلب را هم ببینید: بازداشت فروشندگان سؤالات جعلی کنکور

در ادامه برخی واکنش‌های کاربران فضای مجازی به ماجرای نوزادی که در جلسه کنکور در کنار مادرش حضور داشت را می‌خوانید:

 • شما خانم ممتحن و مراقب گنبدی! خیلی باشرفی که امروز این بچه رو ۳ ساعت تو بغلت نگه داشتی تا مادرش بدون استرس و دغدغه امتحان کنکور رو بده. شیر مادرت حلالت. و آفرین به تو مادر بااراده و باانگیزه که بچه به این کوچیکی هم نتونست جلوی ادامه تحصیلت رو بگیره. آینده ایران مال شما دوتاست.
 • یکی از اتفاق‌های خوب کنکور ۱۴۰۱: مراقبی که نگهدار نوزاد شرکت‌کننده بود!
 • البته امیدوارم حضور آن بچه تمرکز اطرافیان آن خانم را تحت تاثیر نگذاشته باشد.
 • اون زن دوست داره درس بخونه مادر هم شده. راه طولانی و سختی پیش رو داره زنی که کسی رو نداشته حتی روز کنکور چند ساعت بچه‌اش رو بگیره… همه این راه‌ها رو من قبلا رفتم و میگم آسون نیست.
 • به‌نظرم برعکس این کار تشویق نداره. ما باید تو جامعه یاد بگیریم که این مدل رفتارایی که مطابق با عرف اون مکان نیست انجام ندیم. خودخواهی این خانم شاید باعث از بین رفتن تمرکز یه بنده خدایی بشه و اگه این خانم فداکار بود واقعا مینشست خونش و سال‌های بعد بفکر کنکور میفتاد.
 • انسانیت چه زیباست❤️👏
 • این مادر هیچ بستگانی نداره، شوهر چی؟ ‏متاسفانه دنیای این روزها شده دیده شدن، ویو خوردن و لایک گرفتن حتی در روابط مادر و نوزادی!
 • جسارتا پس جایگاه قانون چی میشه؟‏ حق اون دانش‌آموزانی که باید در محیط مناسب امتحان بدهند؟ ‏وقتی خودمان هم قانون نمی‌خواهیم مملکت نیز همانگونه اداره می‌شود.

عده‌ای از کاربران نیز تصویر را ثبتی لحظه‌ای و سمبلیک خواندند و نسبت به عدم اجرای قانون اعتراض کردند.

اگر تصویر این مراقب خانم و نوزاد در جلسه کنکور را ندیده‌اید، کلیک کنید: نوزادی که در جلسه کنکور ۱۴۰۱ حضور داشت

۱ نظر
 1. مجتبی

  اتفاقات چرت و مضخرفی که تو کنکور افتاده و مراقب رو کردن قدیس برتر
  مگه فقط همون یه نفر داشته کنکور میداده ؟؟حواس این همه آدمو پرت کنی بخاطر اینکه مادر نگران بچشه ؟!
  تو که دو ساعت کسیو نداری بچتو نگه داره چطور میخوای دانشگاه بری !؟سطح فرهنگتو ببر بالا بعد بیا کنکور بده

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.