افرادی که مشمول مالیات نمی‌شوند +بخشنامه جدید سازمان امور مالیاتی

سازمان امور مالیاتی کشور طی بخشنامه ای عدم الزام به تسلیم اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی بابت سرمایه گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری را اعلام کرد.

ه گزارش تازه نیوز و به نقل از اقتصادنیوز، سازمان امور مالیاتی کشور طی بخشنامه ای اعلام کرد اشخاص بابت درامدحاصل از سرمایه گذاری در صندوق های سرمایه گذاری، مشمول مالیات نبوده و اشخاص حقیقی سرمایه گذار نیز از این بابت الزامی به تسلیم اظهار نامه مالیاتی نخواهند داشت.

۱ نظر
  1. موحد

    ابراهیم رئیسی با نا کار امدیش در رفع تورم وگرانی به مردم ونظام ثابت کرد نظام باید از جمهوریت اسلامی به سمت حکومت اسلامی با محوریت ولایت مطلقه فقیه با اجرای احکام اسلام تغییر پیدا کند .رئیس جمهور های کشور من جمله بنی صدر خائن فراری وهاشمی رفسنجانی و محمد خاتمی ومحمود احمدی نژاد و حسن فریدون وابراهیم رئیسی به تجربه ثابت کرده اند که در دوران ریاستشان بر نظام وملت نه تنها دردی از نظام وملت را درمان نکرده اند بلکه خودشان و ریاست جمهوریشان عامل درد وخسارت وباند بازی وچپاول وحیف ومیل حقوق ملت وسرمایه های کشور برای نظام مقدس وملت بوده است . هر انسان ازاده وعاقلی به عملکردهای خسارت بار این افراد در دوران ریاستشان بر نظام مقدس وملت بنگرد خسارتی که این افراد به نظام وملت زده اند چشمگیر وغیر قابل جبران است و مردم ونظام بعد از اتمام ریاست جمهوریشان به دنبال محاکمه انها بوده اند که عملا محاکمه انها بی نتیجه بوده وبعضا رئیس جمهور متهم که خسارت وخیانت کرده یا از کشور فرار کرده یا مانده ومحاکمه نشده وبه ریش ملت ونظام مقدس می خندد . مومنین وفقهای شورای نگهبان بعد از 43سال از انقلاب هنوز متوجه نشده اند که ریاست جمهوری دوای درد ملت ونظام مقدس نیست بلکه خودش عامل درد وسربار ملت ونظام است ؟، فقهای شورای نگهبان باید به داد نظام مقدس ومردم برسند و نباید از یک سوراخ چندین بار گزیده شوند و زمان ان رسیده است که فقهای شورای نگهبان ریاست جمهوری را از قاموس نظام مقدس حذف و به جای آن حکومت اسلامی را با محوریت ومسئولیت ولایت فقیه در راس همه امور بنیان گذارند . اگر روند غلط واشتباه ریاست جمهوری ادامه پیدا کند مردم نسبت به نظام و اسلام بدبین تر وناامید تر خواهند شد ونظام مقدس به سمت فروپاشی پیش خواهد رفت که هم ظلم به نظام مقدس وملت است وهم ستم به اسلام چون رئیس جمهورها عملکردی اسلامی نداشته اند . انشا ا.. ابراهیم رئیسی اخرین رئیس جمهور ایران باشد وبعد از ابراهیم رئیسی حکومت اسلامی به جای جمهوری اسلامی بنیان گذاشته شود با محوریت ومسئولیت ولایت فقیه مثل حکومت علی بن ابی طالب ع که حکومت اسلامی طعم واقعی اسلام وعدالت را برای مردم به ارمغان خواهد اورد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.