اهدای اعضای بدن عروسی که در مراسم ازدواجش گلوله خورد

مدیر واحد فراهم آوری و اهداء عضو بیمارستان پیوند اعضا ابوعلی سینا شیراز گفت: اعضای بدن بانوی جوان فیروزآبادی که در حادثه تیراندازی در مراسم عروسی خود، دچار مرگ مغزی شده بود به سه بیمار نیازمند اهدا شد.

به گزارش تازه‌نیوز، سیاوش غلامی، جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرحومه پس از انجام مراحل تایید مرگ مغزی و با فداکاری و رضایت خانواده ایشان در بیمارستان پیوند اعضا ابوعلی سینا صدرای شیراز تحت عمل جراحی و جداسازی اعضا قرار گرفت.
وی ادامه داد: کبد وی به یک خانم ۳۱ ساله اهل گیلانغرب استان کرمانشاه، یک کلیه وی به یک جوان ۲۳ ساله اهل ایذه خوزستان و یک کلیه دیگر نیز به یک جوان ۲۹ ساله اهل سیاخ دارنگون استان فارس اهدا شد.

به نقل از ایرنا، او گفت: تیم پیوند اعضا بیمارستان ابوعلی سینا قدردان تصمیم فداکارانه و انسانی خانواده اهدا کننده عضو که در شرایط روحی بسیار سخت گرفته شد هستند. در تیراندازی شامگاه سه‌شنبه ۲۱ تیرماه جاری در یکی از تالارهای عروسی شهرستان فیروزآباد که بنا بر رسم غلط و به قصد شادی انجام شد دو نفر مجروح شدند و عروس نیز به کما رفت. فیروزآباد در فاصله ۹۳ کیلومتری جنوب شیراز قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

2 نظر
 1. میراحمد

  الله اکبر
  دنیا به کسی وفا نکرده
  عروس
  اون هم در شب عروسی

 2. شهرام

  هنوز نمی‌دانند اسلحه شوخی و اسباب بازی نیست. طرف مشروب خورده و تفنگ دست گرفته تیراندازی می‌کنه و این مصیبت ها بوجود میاد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.