کریستیانو رونالدو به اندام‌ خصوصی‌اش بوتاکس تزریق می‌کند!

یک روزنامه اسپانیایی ادعا کرد که کریستیانو رونالدو به صورت و اندام‌ خصوصی‌اش بوتاکس تزریق می‌کند!

به گزارش تازه‌نیوز، با ۳۷ سال سن، کریستیانو رونالدو همچنان یک ورزشکار زبده و تمام عیار است که به بهترین شکل ممکن شرایط جسمانی اش را در بهترین حالت حفظ کرده است با این هدف که تا زمانی که ممکن است، بازنشستگی اش از این ورزش زیبا را به تعویق بیندازد. ترکیبات این موفقیت مداوم که بازیکن کنونی تیم منچستریونایتد در تمام طول دوران حرفه ایش از آن نهایت استفاده را برده، شامل تمرکز روی رژیم غذایی و سبک زندگی سالم و همچنین روتین های تمرینی خاص پیش و پس از تمرینات اصلی و بازی ها بوده است. اما اکنون مشخص شده که این رژیم های غذایی و سبک زندگی تنها چیزهایی نیستند که ستاره سابق تیم رئال مادرید برای حفظ ظاهر خود به آن ها دست می زند. فیزیک بی نقص کریستیانو رونالدو را باید به رژیم غذایی، سبک تمرینی و ژنتیک عالی او، تغییرات کوچک در ظاهر بدن و البته پیشرفت های جدید در جراحی نسبت داد که به رونالدو امکان می دهد عضلاتش را جوان و سالم نگه دارد.

کریستیانو رونالدو

علاوه بر عادات خاص در سبک زندگی برای طولانی تر کردن دوران حرفه ایش، کار دیگری که رونالدو می کند بوتاکس کردن است و وی چندین بار برای از بین بردن چین و چروک های روی صورتش این کار را انجام داده است. بر کسی پوشیده نیست که رونالدو علاقه خاصی به بوتاکس کردن دارد و تاکنون چندین بار از بوتاکس برای رفه چین و چروک هایش استفاده کرده است به ادعای روزنامه اسپانیایی La Razón, رونالدو یک درمان جدید روی خود انجام می دهد اما این بار در بخشی متفاوت و بسیار خصوصی از بدنش، اندام های تناسلی. به نظر می رسد که این کار رونالدو تنها از دید زیبایی شناختی بوده و رونالدو برای افزایش قطر اندام خصوصی خود دست به این کار زده است. گفته می شود اثر چنین تزریقی در اندام خصوصی مردان دستکم دو سال باقی می ماند و در صورتی که موثر واقع شود، رونالدو بار دیگر به کلینیک بازگشته و این کار را دوباره انجام می دهد.

محمد ال الحمد که یکی از اولین مردانی است که به اندام های تناسلی خود بوتاکس تزریق کرده، در این باره می گوید: «یک ماده نرم به شکل ژل است که به شکل طبیعی با بدن هماهنگ می شود. یک درمان استاندارد می تواند قطر را ۱ تا ۲.۵ سانتیمتر در حالت نعوظ افزایش دهد و بین ۱۸ تا ۲۴ ماه دوام داشته باشد». اینکه سلبریتی ها از بوتاکس استفاده کنند به هیچ وجه موضوع جدیدی نیست اما اینکه یک فوتبالیست به شهرت و اعتبار رونالدو به اندام های تناسلی خود سم بوتولینوم تزریق کند بسیار عجیب به نظر می رسد و باید منتظر واکنش رونالدو به این خبر روزنامه اسپانیایی بود.

منبع: روزیاتو

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.