ضرب و جرح قهرمان بوکس کشور با شمشیر، تبر و قمه!

دادستان عمومی و انقلاب فردیس از شناسایی و بازداشت عوامل نزاع جمعی و قمه کشی و ضرب جرح نسبت به قهرمان بوکس در فردیس با دستور قضایی در کمتر از ۹ ساعت خبر داد.

به گزارش تازه‌نیوز، حسین ناصرخاکی با اشاره بازداشت عوامل یک درگیری جمعی که در آن افرادی در مقابل قهرمان بوکس کشور اقدام به قمه کشی کرده بودند گفت: این اتفاق در یکی از معابر اصلی شهر رخ داده و فیلم دوربین مداربسته لحظه وقوع درگیری نیز در فضای مجازی پخش شده بود. وی با اشاره به دستور سریع به عوامل انتظامی برای شناسایی و بازداشت این نزاع جمعی تصریح کرد: در فیلم منتشر شده در فضای مجازی، سه فرد با شمشیر و تبر و قمه در حال ضرب و جرح یک بوکسور ملی پوش در ساعات پایانی شب بودند که موضوع به فوریت از ناحیه دادستانی رصد و پیگیری شد.

به نقل از ایسنا، وی افزود: پس از اخذ اظهارات شاکی، با دستور جلب شبانه عوامل دخیل در نزاع خونین در ساعات اولیه بعد از انتشار فیلم، این افراد دستگیر و با قرار تامین قانونی از شعبه ۹بازپرسی بازداشت و به زندان اعزام شدند.

دادستان عمومی و انقلاب فردیس با بیان اینکه شاکی در این نزاع از ناحیه دست راست آسیب دیده است از تلاش نیروی انتظامی در اقدام سریع در شناسایی و دستگیری متهمان تقدیر و متذکر شد: در راستای تامین امنیت شهروندان با برهم زنندگان نظم و امنیت مردم برخورد قاطع و قانونی خواهد شد و پرونده این اشخاص در قرارگاه پیشگیری و مقابله با جرایم خاص دادگستری کل استان البرز از ابتدای تشکیل در دادسرا تا صدور احکام مقتضی در دادگاه و اجرای کامل احکام صادرشده پیگیری و نظارت خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.