سپاهان به دنبال قاتل پرسپولیس و استقلال!

عمر السومه مهاجم سرشناس تیم ملی سوریه مورد توجه و نظر مسئولان باشگاه سپاهان است.

به گزارش تازه‌نیوز، پس از سقوط الاهلی به رقابت‌های دسته اول لیگ عربستان، ستاره‌های این تیم از جمله عمر السومه مهاجم مطرح و سوری در پی جدایی از این باشگاه قدیمی هستند.

به نقل از ایلنا، از چندی پیش شایعات متعددی درباره علاقه تیم‌های اماراتی از جمله شباب الاهلی و الجزیره به این بازیکن مطرح شد و اکنون نیز یک رسانه عربستانی در خبر عجیبی نام سپاهان را نیز به لیست تیم‌های خواهان این بازیکن اضافه کرده است.

وب‌سایت سعودی اسپورت با تیتر «پس از شکست مذاکرات با ستاره الهلال (گومیس)، یک باشگاه ایرانی عمر السومه را می‌خواهد» نوشت: رسانه‌ها بامداد امروز دوشنبه پس از انتشار اخباری مبنی بر جدایی عمر السومه مهاجم سوری از الاهلی، خبر دادند که یک باشگاه ایرانی خواهان جذب او بوده است.

در حال حاضر و در باشگاه الاهلی، هیچ خبری مهمتر از آینده ستاره بزرگ سوری یعنی عمر السومه اسطوره این تیم، پس از سقوط به لیگ دسته اول وجود ندارد. بازیکن ۳۳ ساله‌ای که در سال ۲۰۱۴ از القادسیه کویت به الاهلی عربستان پیوست.

از زمان سقوط، اخبار ضد و نقیضی در مورد آینده السومه با الاهلی به گوش می‌رسد. در این، میان اختلاف نظر بین اسطوره سوری و رئیس باشگاه یعنی مجید النفیعی نیز به اوج رسیده چرا که این بازیکن رقمی نزدیک به ۱۲میلیون ریال سعودی (بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان) از باشگاه طلب دارد.

سعودی اسپورت در ادامه از تمایل باشگاه سپاهان به جذب عمر السومه خبر داد و نوشت: این باشگاه ایرانی تمایل دارد تا پس از شکست در مذاکرات با بافتیمبی گومیس مهاجم سابق الهلال، این بار عمر السومه مهاجم الاهلی را به خدمت بگیرد. این مهاجم سوری در ۲۴۲ بازی رسمی ۱۹۳ گل به ثمر رساند و ۲۲ پاس گل داد؛ جایی که او بهترین گل‌زن تاریخ این تیم شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.