اسرائیل: می‌توانیم با حمله نظامی، برنامه هسته‌ای ایران را از بین ببریم!

وزیر جنگ رژیم اسرائیل امروز (سه شنبه) بار دیگر سخن از گزینه نظامی زد و ادعا کرد که این رژیم می‌تواند با حمله نظامی،برنامه هسته‌ای ایران را از بین ببرد.

به گزارش تازه نیوز، بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز (سه شنبه) بار دیگر سخن از گزینه نظامی زد و ادعا کرد که این رژیم می‌تواند با حمله نظامی،برنامه هسته‌ای ایران را از بین ببرد.

به نقل از فارس، گانتس همچون دفعات گذشته مدعی شد که اقدام نظامی می تواند برنامه هسته‌ای ایران را با تأخیر مواجه کرده و به گفته او «همچون یک توافق خوب» عمل کند.

وزیر جنگ رژیم تل آویو افزود: «اسرائیل هرگز اجازه توافق بد با ایران را نمی‌دهد، توافقی که به حکومت ایران مشروعیت داده و باعث گشایش اقتصادش شود. تهدید ایران نه فقط اسرائیل بلکه همه جهان را در بر می‌گیرد.»

بنی گانتس در خصوص سخنان شب گذشته سید حسن نصرالله (+) در خصوص دزدی گاز لبنان از سوی رژیم صهیونیستی گفت که رژیم تل آویو تلاش دارد تا این موضوع را در مناطق «مورد مناقشه» با لبنان حل کند.

او گفت: «من امیدوارم که مجبور به جنگ و درگیری نشویم، اما باید از توانایی خود در استخراج گاز بدون آسیب رساندن به لبنانی‌ها دفاع کنیم.»

وزیر جنگ رژیم غاصب صهیونیستی در حالی که بار دیگر ایران را به حمله نظامی تهدید می‌کند که «ایهود باراک»، نخست‌وزیر اسبق رژیم صهیونیستی روز گذشته (دوشنبه) در مقاله‌ای در مجله تایم نوشت که نباید توان ایران برای شکست دادن اسرائیل را هرگز دست کم گرفت.

در این مقاله آمده است: «من حتی برای یک لحظه توانمندی ایران برای ارعاب اسرائیل و دیگران، ایجاد اخلال در زندگی نرمال یا تمایل آنها برای دیدن شکست اسرائیل را دست‌کم نمی‌گیرم.»

همزمان  کانال ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز امروز در گزارشی گفت: نیروهای زمینی اسرائیل در حال حاضر برای جنگ آماده نیست و اختلالاتی دارد که به آن اجازه ورود به جنگ زمینی در لبنان را نمی‌دهد.

در ادامه این گزارش آمده، در حال حاضر بسیاری از نظامیان رژیم صهیونیستی از خدمت در یگان زمینی ارتش فرار می‌کنند و به یگان‌های تکنولوژی و نیروی هوایی می‌روند زیرا کم خطرتر است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.