هالک ایرانی از گوریل قزاقستانی کتک خورد! +ویدئو

سجاد غریبی هالک ایرانی و گوریل قزاقستانی پس از هفته‌ها رجزخوانی با یکدیگر دیدار کردند؛ دیداری که باز هم با غافلگیری غریبی همراه شد و این‌بار از حریف خود سیلی خورد.

به گزارش تازه نیوز، احتمالا به خاطر دارید که سجاد غریبی مشهور به هالک ایرانی سال گذشته را با رجزخوانی برای مارتین فورد آغاز کرد. رجزخوانی‌هایی که منجر به مشهور شدن او در فضای مجازی و رسانه‌های داخلی و خارجی شد اما در پایان سال با فورد انگلیسی روبرو و با یک ضربه او نقش بر زمین شد. این اتفاق باعث شد تا موجی از انتقاد و حمله به سوی او روانه شود.

پس از آن اتفاق و حواشی، مبارزه هالک ایرانی و مارتین فورد لغو شد و دیگر خبری از رجزخوانی نبود. اما این پایان ماجرا نبود و این‌بار جومانوف آلمات باخیتوویچ، اینفلوئنسری از قزاقستان وارد میدان رجزخوانی شد تا او نیز برای خودش شهرتی به هم بزند. او که خودش را گوریل قزاقستان نامیده، در ویدئویی خطاب به غریبی می‌گوید: هالک واقعی من هستم، تو و مارتین بزدل هستید – بیا با هم مبارزه کنیم!

حالا پس از هفته‌ها رجزخوانی سجاد غریبی هالک ایرانی و گوریل قزاقستانی با یکدیگر دیدار کرده‌اند. دیداری که باز هم سجاد غریبی در آن غافلگیر می‌شود و گوریل قزاقستان با سیلی صورتش را می‌نوازد.

فیلم منتشرشده از این دیدار و سیلی خوردن سجاد غریبی میان کاربران دست به دست می‌شود و این بار هم منجر به بروز واکنش‌ها و انتقاداتی برای این چهره جنجالی فضای مجازی شده است.

با وجود انتقادها و واکنش‌ها، سجاد غریبی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده ۹ مرداد در دوبی به مصاف این حریف قزاقستانی خواهد رفت.

این مطالب را هم ببینید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.