همسان‌ترین دوقلوهای جهان در تلاشند تا از همسر مشترکشان باردار شوند! +تصاویر

همسان‌ترین دوقلوهای جهان تولد خود را با مردی که در تلاش است هر دو را باردار کند جشن گرفتند.

به گزارش تازه‌نیوز، آنا و لوسی دسینکو، دوقلوهای همسان، با بن بیرن، نامزد مشترکشان، عکس گرفتند و لباس های یکسان برای روز تولدشان پوشیدند. آنها اعلام کردند که هر دو در حال تلاش برای بچه دار شدن از این مرد هستند. آنا و لوسی دسینک با یک عکس اینستاگرامی جدید با همسر مشترک خود این مناسبت مهم را رقم زدند. داین دو خواهر ۳۶ ساله برای این روز جشن لباس های یکسانی به تن کردند. آنها با بن بیرن، «نامزد مشترکشان» ژست گرفتند و دست یکدیگر را برای عکاسی سلفی گرفتند.

آنا و لوسی دسینکو،همسان ترین دوقلوهای جهان

خواهران دوقلو موهای تیره شبیه به هم داشتند، لباس های یکسان به تن کردند، گیره های موی سفید مشابه به موهایشان زدند و آرایش یکسانی برای عکس گرفتن داشتند. بن، ۱۱ سال است که با این دو خواهر رابطه دارد. آنا و لوسی یک صفحه مشترک در اینستاگرام دارند که دارای ۱۱۳۰۰۰ دنبال کننده در این شبکه اجتماعی است. آنها با انتشار این پست تولد خودشان را تبریک گفتند:

“تولد ما مبارک”.

آنا و لوسی دسینکو،همسان ترین دوقلوهای جهان

دوقلوها در ماه آوریل اعلام کردند که هر دو در تلاش برای بچه دار شدن از بن هستند.

آنا قبلا در سریال Extreme Sisters صحبت کرده بود و گفت:

«ما قبلاً هرگز تست بارداری انجام نداده‌ایم. این واقعا جادویی است که چگونه یک کیت پلاستیکی می تواند باردار بودن شما را تایید کند… ما ۳۵ ساله هستیم و تصمیم گرفته ایم بچه دار شویم.»

لوسی، دوقلوی آنا، اضافه کرد:

«اما صادقانه بگویم عجله داریم… ما باید همزمان بچه دار شویم. من دچار حمله قلبی می شوم زیرا فکر می کنم آنا ممکن است باردار باشد و من باردار نباشم. ما ترجیح می دهیم هر دوی ما باردار باشیم تا یکی.» این دو خواهر که می گویند همه چیز را با هم به اشتراک می گذارند و هرگز نمی توانند از هم جدا شوند، هر شب با شریک زندگی خود در یک تخت بزرگ می خوابند.

آنا و لوسی دسینکو،همسان ترین دوقلوهای جهان

به گفته دوقلوها، آنها حتی دوش مشترک دارند و با هم از توالت استفاده می کنند. آنا و لوسی برای اولین بار حدود ۱۱ سال پیش با بن دوست شدند و اکنون یک ترکیب سه نفره خوشحال هستند.

بن سال گذشته از دوقلوها خواست تا با او ازدواج کنند و دو حلقه با سه باند به نماد هر سه آنها تحویل داد. او از هر دوی آنها به طور همزمان خواستگاری کرد.بسیاری از ترول های فضای مجازی اظهارات منفی در مورد آنها منتشر کرده اند. اما این دو نفر اهمیتی نمی‌دهند، لوسی می‌گوید:

«این واقعاً برای ما عجیب نیست. ما یک نامزد داریم و هر سه نفر در یک تخت مشترک می خوابیم.»

منبع: روزیاتو

بیشتر بخوانید:

۱ نظر
  1. سعیدی

    حرام ثم حرام لعنت بر شما

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.