جدید‌ترین خروجی‌های باشگاه پرسپولیس

تکلیف ۱۲ بازیکن خروجی تیم پرسپولیس روشن شده و احتمالا چهار بازیکن دیگر هم به زودی قرارداد خود را امضا خواهند.

به گزارش تازه‌نیوز، تیم پرسپولیس در حالی پای به پنجره تابستانی گذاشت که جدایی تعداد زیادی از بازیکنان این تیم قابل تصور بود اما فهرست خروجی ۱۵ نفره، باعث شد تا سرخپوشان در نقل و انتقالات ۱۴۰۰-۰۱ رکورد بزنند.

به نقل از ورزش سه، در بین این بازیکنان تکلیف ۱۲ نفر روشن شده و همه منتظر این هستند تا وضعیت مهدی مهدیخانی، شرزود تمیروف، عیسی آل کثیر و علی خدایی هم مشخص شود تا یحیی با فهرست کامل به استقبال لیگ بیست و دوم برود.

سیدجلال حسینی (بازنشستگی): کاپیتان شماره چهار پرسپولیس باوجود گمانه‌زنی فراوان در مورد امضای قرارداد جدید، بازنشستگی خود را اعلام کرد و به کادرفنی پرسپولیس ملحق شد.

علی شجاعی، محمد شریفی و علیرضا ابراهیمی (نساجی): این سه بازیکن پس از اینکه حمید مطهری به عنوان سرمربی نساجی انتخاب شد، پیراهن تیم مازنی را برتن کردند.

احسان پهلوان و سعید آقایی (فولاد): پهلوان نیز به نظر می‌رسید که در لیگ جدید همچنان در پرسپولیس بماند اما پیشنهاد مالی فوق العاده فولاد و جذب سعید صادقی و سروش رفیعی باعث شد تا او به همراه آقایی، راه خوزستان را در پیش بگیرد.

رامین رضاییان (سپاهان): شاید پرسروصداترین جدا شده پرسپولیس، رامین رضاییان بود. بازیکنی که چند روزی در قطر حضور داشت و ناگهان به سپاهان پیوست تا این تیم بعد از انتقال دانیال به پرسپولیس، پاتک خوبی به قرمزها زده باشد.

حامد لک (مس رفسنجان): گلر سرخپوشان یک فصل دیگر با این تیم قرارداد داشت اما جذب علیرضا بیرانوند به عنوان گلر شماره یک باعث شد تا او جدا شود و به مس رفسنجان برود.

رضا اسدی (تراکتور): هافبک سرخپوشان برای تمدید قرارداد به دفتر درویش هم رفت اما به نظر می‌رسید پرسپولیس قصد دارد به بدترین شکل ممکن وی را به در خروجی هدایت کند و مذاکره برای تمدید هم چیزی جز این نبود؛ پس اسدی به بهترین پیشنهاد مالی‌اش پاسخ مثبت داد و تراکتوری شد.

منوچهر صفروف (لوکوموتیو ازبکستان): مدافع راست سرخپوشان در لیست مازاد قرار گرفت تا حضور این تاجیک در پرسپولیس، طولانی نباشد. پرسپولیس بدون هزینه قراردادش را فسخ کرد تا منوچهر به لوکوموتیو ازبکستان برود.

محمد حسینی و امیرمحمد خارکش (هوادار): دو بازیکن جوان پرسپولیس که یکی در نیروی زمینی سربازی خود را گذراند و دیگری در تیمهای پایه حضور داشت، پس از اینکه یحیی نظر مثبتی روی آنها نشان نداد، به تیم همشهری، هوادار پیوستند.

به عبارتی ۱۲ بازیکن پرسپولیس راهی شش تیم هوادار، فولاد، تراکتور، سپاهان، نساجی و همچنین لوکوموتیو ازبکستان شدند تا ۵ تیم لیگ برتری را جذب بازیکنان مازاد پرسپولیس، خود را تقویت کرده باشند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.