سعید معروف به تیم ملی والیبال بازمی‌گردد؟

احتمال بازگشت سعید معروف ستاره محبوب به تیم ملی والیبال قوت گرفته است.

به گزارش تازه‌نیوز، بعد از پایان رقابت‌های المپیک بود که تغییر و تحولات بزرگ در تیم ملی والیبال ایران کلید خورد. اول از همه سعید معروف با انتشار پستی در صفحه شخصی خود بعد از سال ها با تیم ملی وداع کرد تا یکی از بهترین‌های تاریخ والیبال ایران کار خود را در عرصه ملی به پایان برساند.

به نقل از ورزش سه، در مورد دو ستاره دیگر اما هنوز وضعیت کاملا مبهم است. امیر غفور بعد از المپیک همیشه از صحبت در اینباره طفره رفته است. این پشت خط زن با تجربه نه برای بازگشت چراغ سبز نشان داده و نه حرفی از خداحافظی زده است.

با این حال در مورد غفور یک نکته وجود دارد. تیم ملی در پست پشت خط زن چند بازیکن فوق‌العاده مثل امین اسماعیل نژاد، صابر کاظمی و بردیا سعادت را در اختیار دارد و به همین خاطر خیال بهروز عطایی از این پست خیلی راحت است.

ابهام دوم مربوط به ستاره محبوب والیبال ایران یعنی سیدمحمد موسوی است. یکی از بهترین مدافعان دنیا در یک دهه اخیر که والیبال دوستان خاطرات بسیار خوبی از او در ذهن دارند. از طرفی با وجود در اختیار داشتن بازیکنان جوانی مثل امیرحسین توخته، مهدی جلوه، امیررضا سرلک و چند سرعتی زن دیگر به نظر می رسد که هنوز تیم ملی در این پست نیاز به تجربه بیشتری دارد.

نکته دیگر این که بهروز عطایی همواره از رابطه بسیار خوبی با سیدمحمد موسوی برخوردار بوده است و در واقع مجموعه‌ای از این دلایل بازگشت موسوی به تیم ملی را بسیار محتمل کرده است. ستاره والیبال ایران خودش واکنش خاصی به احتمال بازگشت نشان نداده است تا همه چیز در حد گمانه زنی باشد.

پیگیری های ما حکایت از آن دارد که پیش از این صحبت‌هایی بین محمد موسوی و بهروز عطایی شکل گرفته و سرمربی تیم ملی از تمایل خود به بازگشت او خبر داده است. همچنین موسوی نیز برای کمک به تیم ملی در صورت نیاز به او چراغ سبز نشان داده است.

مسابقات والیبال قهرمانی جهان از اوایل شهریور ماه به میزبانی دو کشور لهستان و اسلوونی برگزار می شود و انتظار می رود طی روزهای آینده لیست تیم ملی اعلام شود که احتمال وجود یک سورپرایز و بازگشت سید محمد موسوی به جمع ملی‌پوشان بسیار بالاست. در صورت رقم خوردن این اتفاق موسوی در کنار علی اصغر مجرد گزینه‌های اصلی ایران در پست سرعتی زن در رقابت‌های جهانی خواهند بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.