ترور بیولوژیک امام خمینی(ره) صحت دارد؟ هاشمی از ماجرا خبر داشت؟

ناشر تخصصی آثار آیت الله هاشمی رفسنجانی با رد شایعه ترور بیولوژیک امام خمینی (س)، ادعاهای مطرح شده اخیر را دروغ محض دانست.

به گزارش تازه‌نیوز، پیرو انتشار شایعه ای در فضای مجازی توسط یکی از افراد در رابطه با ترور بیولژیک امام خمینی(ره) و ادعای آگاه شدن آیت الله هاشمی رفسنجانی از این موضوع، دفتر نشر معارف انقلاب به اطلاع می رساند این ادعا فاقد صحت بوده و برای نخستین بار پس از ۳۳ سال از رحلت امام خمینی(ره) تولید شده و هیچگونه اشاره ای به این موضوع در خاطرات و دست‌نوشته های آیت الله هاشمی رفسنجانی وجود ندارد و فرایند پزشکی بیماری و رحلت امام خمینی(ره) طی سه دهه گذشته بارها توسط تیم متخصص پزشکی در رسانه ها برای اطلاع افکار عمومی بیان شده است.

شایان ذکر است دفتر حفظ و نشر آثار امام(ره) نیز چندی قبل در اطلاعیه کوتاهی، این ادعای مظرح شده را رد کرد و مسئولیت فرد یادشده در بیت امام (ره) را تنها برای مدت محدودی تایید کرد.

اخیرا گفتگویی از فردی که خود را محافظ حضرت امام(ره) می‌داند در فضای مجازی منتشر شده که نامبرده تهیه داروهای امام(ره) از یک داروخانه خاص در انگلستان را عامل فوت بنیانگذار انقلاب معرفی می‌کند و مرحوم هاشمی رفسنجانی را هم مطلع این ماجرا معرفی می‌کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.