۱۷ سال آزار جسمی و روانی؛ اسارت وحشتناک یک زن و دو فرزندش رسانه‌ای شد! +تصاویر

مرد برزیلی که همسر و دو فرزند جوانش را ۱۷ سال در خانه حبس کرده بود دستگیر شد.

به گزارش تازه‌نیوز، یک زن و دو کودک به مدت ۱۷ سال در خانه خود زندانی بودند. لوئیز آنتونیو سانتوس سیلوا همسر و دو فرزند ۱۹ و ۲۲ ساله خود را در خانه اش در گواراتیبا برزیل به زنجیر بسته بود. سیلوا برای مردم محلی به عنوان دی جی شناخته می شد. این مرد برزیلی برای پنهان کردن فریادهای خانواده اش موسیقی پخش می کرد. سیلوا در پی گزارشی از فردی ناشناس دستگیر شد.مامورانی که به خانه این مرد برزیلی رفتند، وضعیت همسر او و فرزندانش را وحشتناک توصیف کردند و گفتند که سه عضو خانواده به شدت دچار سوءتغذیه و کم آبی شده بودند. به گفته همسایه ها، دو فرزند جوان او به دلیل سوء تغذیه، ۱۰ ساله به نظر می رسیدند. یکی از همسایگان گفت: «با دیدن وضعیت آنها گریه ام گرفت.»

حبس زن و دو فرزند ۱۷سال در زیرزمین خانه

سخنگوی پلیس گفت که اولویت این است که این خانواده تحت درمان پزشکی قرار گیرند. او گفت: «افسران پلیسی که زدوتر از بقیه به آن خانه رسیدند، متوجه شدند که این کودکان زنجیر شده اند. وقتی من رسیدم، دیدم که آنها کثیف و دچار سوء تغذیه شدید هستند. بنابراین، الویت اول ارائه کمک های پزشکی بود.» قربانیان به بیمارستانی در ریودوژانیرو منتقل شده اند. همسر سیلوا در اظهاراتی تکان دهنده به پلیس، مدعی شد که این سه نفر از سوی شوهرش مورد آزار و اذیت شدید قرار می گرفتند و سه روز یکبار غذا می خوردند. او گفت که شوهرش هرگز به او اجازه کار نداده است و فرزندانشان اجازه تحصیل نداشتند. او چندین بار قصد ترک شوهرش را داشت اما سیلوا او را تهدید کرده بود که در صورت اقدام به ترک کردنش، او را خواهد کشت. تحقیقات بیشتر توسط پلیس در حال انجام است.

خانه وحشت مرد بریزیلی

اوایل همین ماه در موردی مشابه، پس از مرگ یک دختر شش ساله از یک خانه وحشت، با همین شرایط در استرالیا، پلیس تحقیقاتی را آغاز کرد. گفته می شود که چارلی کوچک و پنج خواهر و برادر بین هشت تا ۲۹ ساله اش، از غفلت، خشونت و سو تغذیه رنج می بردند.

منبع: روزیاتو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.