اسکوچیچ: برانکو کیست که گفته‌هایش برایم اهمیت داشته باشد؟

مدت‌هاست دراگان اسکوچیچ رابطه خوبی با برانکو ایوانکویچ ندارد اما برانکو سعی می‌کرد این اختلاف را پنهان کند.

به گزارش تازه نیوز، مدت‌هاست برانکو ایوانکویچ از دراگان اسکوچیچ حمایت می‌کند و بارها او را بزرگتر از مربیانی چون ویلموتس و کی‌روش معرفی کرده.

به نقل از خبرورزشی، سرمربی اسبق تیم ملی و پرسپولیس سال‌هاست که سعی دارد بازار ایران را در اختیار مربیان کروات نگه دارد و در این مسیر انتقاداتش از مربیان اروپای غربی همیشه در بالاترین سطح بوده و سال‌ها با کی‌روش در این مسیر جنگیده است.

سرمربی تیم ملی عمان که همیشه یک گزینه بالقوه برای هدایت تیم ملی است حالا در شرایطی که دوباره بحث حضورش در ایران مطرح شده است اخیرا اعتراف کرده اسکوچیچ تماس‌هایش را پاسخ نمی‌دهد.

اسکوچیچ که از مکتب ریه‌کا در فوتبال کرواسی است در همه سال‌های حضورش در ایران هم هیچ‌وقت خیلی رابطه گرمی با برانکو نداشته است.

اخیرا وقتی برانکو در حاشیه مراسم قرعه‌کشی جام‌جهانی دستاورد اسکوچیچ با تیم ملی را بزرگترین دستاورد کسب شده یک دهه اخیر فوتبال ایران دانست، اسکوچیچ بی‌توجه به این تمجیدها گفت: «اصلا برانکو کیست که گفته‌هایش برایم اهمیت داشته باشد؟ من توجهی به این گفته ها ندارم و بر کار خودم متمرکز هستم.»

به نظر می‌رسد غیر از تفاوت در دیدگاه و مکتب فوتبالی زاگرب، ریه‌کا دراگان بر این باور است که برانکو هم خطری بالقوه و شاید جدی مثل اسکوچیچ برای جایگاهش است.

این حقیقتی است که برانکو هم سرانجام به آن اعتراف کرده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.