فوتبالیستی که نتوانست در مراسم عروسی‌اش باشد و برادرش نماینده او در مراسم بود! +عکس

باید اتفاق خیلی مهمی بیفتد که در مراسم عروسی خودتان حضور نداشته باشید. پس می توانید تنها افکار عروس محمد بویا تورای را تصور کنید وقتی اعلام کرد که در مراسم عروسی شان حضور نخواهد داشت !

به گزارش تازه‌نیوز، مراسم عروسی بویا تورای با همسرش برای ۲۱ جولای برنامه ریزی شده بود اما باشگاه سوئدی مالمو از بازیکن ۲۷ ساله سیرالئونی خود خواست در اولین فرصت به دیگر بازیکنان پیوسته و تمرینات پیش فصل را آغاز نماید. از این روی تورای در مراسم عروسی اش شرکت نکرده و به سوئد سفر کرد تا در روز ۲۲ جولای به عنوان بازیکن جدید تیم رونمایی شود.

 بویا تورای

تورای در این باره به روزنامه سوئدی Aftonbladet گفته است: «ما در ۲۱ جولای در سیرالئون عروسی کردیم اما من آنجا نبودم زیرا مالمو از من خواست که زودتر بیه اینجا بیایم». تورای که پیش از ترک کشورش برای سفر به سیرالئون لباس های عروسی اش را پوشیده و با همسرش عکس گرفت، این تصاویر را در ادامه در حساب توییتری خود منتشر کرد و نوشت: «ما از قبل این عکس ها را گرفتیم پس انگار که آنجا بوده ام. اما آنجا نبودم. بردارم نماینده من در مراسم عروسی واقعی بود». تورای که پس از دو فصل حضور در لیگ برتر چین با تیم مالمو سوئد قرارداد بست، روز پنج شنبه گذشته در ۹ دقیقه پایانی بازی تیمش برابر تیم دیدلنگ لوگزامبورگ وارد میدان شد، بازی مرحله انتخابی لیگ اروپا در دور سوم که با پیروزی سه بر صفر تیم سوئدی همراه بود. از زمان آمدن به سوئد، محمد بویا تورای نتوانسته حضوراً همسرش را ببیند اما قول داده که این دو ماه عسلشان را به زودی با هم خواهند بود. تورای با لبخندی در این باره گفته است: «ما لیگ را برنده خواهیم شد و سپس به ماه عسل خواهیم رفت»

منبع: روزیاتو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.