سورپرایز گل‌محمدی و ساپینتو در اولین بازی لیگ برتر

یحیی گل‌محمدی پرسپولیس را ترکیبی متفاوت نسبت به فصل قبل راهی لیگ بیست و دوم می کند. آبی ها نیز با تصمیم ساپینتو فصل را با سیستم ۳-۵-۲ آغاز خواهند کرد.

به گزارش تازه نیوز، پرسپولیس در اولین بازی لیگ برتر باید در اصفهان به مصاف ذوب آهن برود. سرخپوشان در حالی لیگ برتر را آغاز می کنند که نسبت به فصل پیش چند تغییر مهم و اساسی داشتند.

به نقل از خبرورزشی، در خط دروازه علیرضا بیرانوند دوباره به این تیم برگشت و جانشین حامد لک شد. در خط دفاعی هم با خداحافظی سیدجلال حسینی، مرتضی پورعلی گنجی و گولسیانی به جمع تیم گل محمدی اضافه شدند و دانیال اسماعیلی فر هم جای رامین رضاییان را گرفت.

در خط میانی هم با اضافه شدن سروش رفیعی و سعید صادقی، بازیکنان خلاق بیشتر شدند. پرسپولیس برای بازگشت به مسیر قهرمانی، در هر پست حداقل یک بازیکن خوب دارد، بجز خط حمله که مذاکرات مدیران این تیم برای جذب یک مهاجم خارجی هنوز به نتیجه‌ای منجر نشده است.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در دیدار مقابل ذوب آهن:

علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، گولسیانی، محمدمهدی احمدی، دانیال اسماعیلی فر، میلاد سرلک، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی، امید عالیشاه، مهدی عبدی

استقلال در حالی باید امشب به مصاف سپاهان برود که چند بازیکن خود را در اختیار ندارد. محمد محبی و کاوه رضایی به دلیل کامل نشدن مراحل انتقالشان نمی توانند در این بازی حضور داشته باشند. همچنین مرادمند به دلیل صادر نشدن کارت پایان خدمت و صالح حردانی به دلیل مصدومیت غایبان تیم ساپینتو در این دیدار خواهند بود.

اما در بازی افتتاحیه لیگ سیدحسین حسینی همچنان شماره یک استقلال خواهد بود و در خط دفاعی هم روزبه چشمی، سیلوا و عارف غلامی به میدان خواهند رفت.

آبی ها نیز با تصمیم سرمربی پرتغالی فصل را با سیستم ۳-۵-۲ آغاز خواهند کرد و به این ترتیب یامگا به عنوان بازیکن کناری سمت راست جایگزین حردانی خواهد بود. در سمت چپ هم سلمانی به میدان خواهد رفت.

دو هافبک میانی استقلال در این بازی مهدی پور و نیک نفس خواهند بود و در فاط هجومی هم پیمان بابایی برای اولین بار پیراهن استقلال را خواهد پوشید.

در کنار بابایی هم سجاد شهباززاده و آمانوف به میدان خواهند رفت. البته بازیکن ازبک قرار است پشت سر بابایی و شهباززاده حضور داشته باشد.

ترکیب احتمالی استقلال برابر سپاهان:

حسینی، چشمی، غلامی، سیلوا، یامگا، سلمانی، نیک نفس، مهدی پور، آمانوف، شهباززاده و بابایی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.