محیط‌بان برومند نجفی مقابل دادگاه تیرباران شد!

محیط بان برومند نجفی که اخیرا به اعدام محکوم شده بود به دست پدر مقتول به قتل رسید.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از رکنا، سرهنگ جمشید محبت خانی، فرمانده یگان حفاظت محیط زیست عنوان کرد: متاسفانه با وجود تلاش های زیادی که در یک سال گذشته برای شکسته شدن رای اعدام محیط بان برومند نجفی انجام داده بودیم و با وجود این که پرونده به مرحله اعاده دادرسی رسیده بود و بسیار امیدوار بودیم که این رای شکسته شود، اما صبح امروز برومند نجفی توسط پدر فرد مقتول،در مقابل مجتمع قضایی کرمانشاه تیرباران شد و با ۱۲ تا ۱۵ تیر، جانباخت.

15 نظر
 1. س ه

  همه چیز اشتباه! کشتن این محیط بان جنایت است! ، اینکه شماها میخواستید با اعمال نفوذ جان محیط‌بان را نجات دهید باز اشتباه و جنایت است! اینکه محیط بان در شرایطی که بخطر میافته یا وظیفه ش ایجاب میکنه کسی را باتیر بزنه قانونی نباشه ازش حمایت کنه اشتباه و خود عامل جنایت است! اصلا چیه این مملکت درسته؟؟؟!!!

  1. حمید

   تاسف فایده ای ندارد.
   قانون غلط است .
   و به همین دلیل مجرم ، مظلوم شده … و فرد وظیفه شناس ، قاتل.
   😔😔😔😔😔

  2. بهنام

   اشکالات هست اما خیلی چیزها هم در این مملکت درست است فقط با انصاف باید نگاه کرد.
   یعنی خود مردم در هیچ موردی تقصیر ندارند؟

 2. عباس

  خوشتبخانه در ایران حمل اسلحه غیر قانونی است وگرنه وضعیت ایران بدتر از آمریکا بود الان مانند فرد افغانی که در کرمان ده را با چاقو کشت و رسانه های کشور و صدا و سیما به راحتی از کنار ان گذشتن اگر در آمریکا دو نفر کشته شوند همه شبکه های خبری در مورد آن صحبت می کنند . این قضیه هم که هر کسی خودش می خواهد قانون را انجام دهد نیز فراوان وجود دارد.

 3. ali

  چرا جنون آنی و حرکت دیوانه وار یک شخص عصبانی و کینه دار را به پای مملکت می نویسید. قانونا این فرد محیط بان قصاص می شد دیگه کشتن نداشت .

 4. محمد

  مجیط بانان همیشه مظلوم واقع میشن خدابه خانوادش صبربده.

 5. ناصر

  محیط بانی مفلوک در دفاع از گنجینه های این سرزمین حتی حق تیراندازی به کسانی که محیط زیست را تخریب می‌کنند ست بسته است

 6. حیدر

  قانون سالها طول میکشد تا در بین مردم جابیفتد در واقع از بچگی باید قانون را یاد داد در حالیکه در این مملکت قانون را ذره ذره از بین میبرن

 7. علی

  متاسفانه در ایران محیط بان و نیروی نظامی اگه به مجرم تیر اندازی کنه طرف کشته بشه اون محیط بان یا نظامیه رو حکم اعدام براش می‌زنند، طرف اگه تیر اندازی نکنه که خودش کشته میشه .باید قانون اصلاح بشه

 8. عبدالله

  اگر اعمال نفوذ نمیکردید و اجازه میدادید قانون تصمیم گیرنده باشد شاید پدر مقتول رای دادگاه رو منطبق بر عدالت میدانست و دست به جنایت نمیزد

 9. خشایار

  محیط بان باید حق داشته باشه بدون حتی تذکر شلیک کنه و بکشه این اراذل و اوباش رو. قوانین دست و پا گیر باید برداشته بشه. کار پدر این اراذل نمونه به حق بودن محیط بانان هست.

 10. بهار

  تگزاسه

 11. فرشاد

  من میخام به این جناب سرهنگ بگم شمامیخای ازقانون سواستفاده کنی کسی که مرتکب جرم شده دوبارهم محکوم شده حالا میخوای چه تلاشی بکنی اونطوری کارهای غیرقانونی نتیجه اش میشه این!!

 12. محمودجعفری

  خدابیامرزتت،برای یه لقمه نان حلال جان دادی، تو رفتی اما راه تو ادامه دارد محیط بان عزیز……
  خدا جای حق نشسته…….
  اندکی صبر،قیامت نزدیک است……

 13. N

  مردم دیگه توانایه اینکه یک کیلو گوشت بخرن راندارن به همین خاطر مجبورمیشن که به شکار بروند تاشکم زنو بچه هاشونو سیر کنندکه این مشکلات بوجودمیاد

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.