سپاه چالش اصلی مذاکرات وین نیست/ ایران از آمریکا دو سال ضمانت می‌خواهد

یک نماینده مجلس گفت: سپاه پاسداران چالش اصلی مذاکرات نیست و اصلا به عنوان چالش نمی‌توان از آن نام برد و بزرگترین مسئله پیش رو ضمانت جهت انجام تعهدات می‌باشد.

به گزارش تازه نیوز، احمد امیرآبادی فراهانی ظهر امروز بیست و دوم مردادماه در نشست صمیم با مدیران رسانه های استان قم گفت: وضعیت مذاکرات به شکلی است که ایران تا کنون حسن نیت خود را ثابت کرده است ولی طرف آمریکایی در خصوص مسایلی همچنان غیرشفاف عمل می کند.

به نقل از ایسنا، وی افزود: مشکلاتی که امروز صنایع ما با آن درگیر هستند و مرتبط به مشکلات برجامی است، نزدیک به ۱۰ تا ۱۵ درصد است. چون امروز که نفت ما در مقداری که اعلام شده فروش می رود و باید تلاش کنیم که به هدفگذاری رشد هشت درصدی اقتصادی برسیم که اگر با اثرگذاری درست توافق و بهره مندی از آثار اقتصادی آن، قطعا این رشد اقتصادی گسترده خواهد بود و مطمنا سد محکمی در مقابل تورم خواهد بود.

این مطالب را هم ببینید:

وی تصریح کرد: در این عرصه همچنین پیشنهاد هایی مثل آغاز توافق از ۱۳۵ روز بعد از امضا که به آبان ماه و زمان‌ انتخابات کنگره خواهد رفت و بحث ضمانت یکساله که ایران می خواهد ۲ ساله بشود مطرح است.

امیرآبادی بیان کرد: سپاه پاسداران چالش اصلی مذاکرات نیست و اصلا به عنوان چالش نمی توان از آن نام برد و بزرگترین مسئله پیش رو ضمانت جهت انجام تعهدات می‌باشد. زیرا این تعهدات باید به شکلی باشد که ایران بتواند از منافع اقتصادی آن بهره مند شود.

2 نظر
 1. داریوش از اهواز

  اینو ما مردم عادی هم می‌دانیم سپاه متشکل از بهترین فرزندان همین مردم که رشادت ها کردند و میکنند و باید خط قرمز هر دولتی باشد چون اقتدار کشور است ولی دولتمردان هم بخاطر مردم باید تمام تلاششان را بکنند تحریم های اقتصادی و ظالمانه را که به مردم فشار زیادی آورده رفع کنند

 2. مرد

  بسمه تعالی

  جناب ایت ا… رئیسی دامت برکاته

  با سلام وصلوات بر محمد وال محمد (ص)

  انشا ا… با انعطاف وگذشت وایثار طرفین توافق هسته ای وتوجهات امام عصر وزنده حجه بن الحسن المهدی (ع) وپیامبر حی و زنده آسمانی ملتهای غرب واروپا ومسیحیان جهان حضرت عیسی بن مریم (ع) که انشا ا… هردو این عزیزان که یوسفان گمگشته مسلمانان ومسیحیان جهان هستند برای رفع گرفتاری ملتهای مسلمان ومسیحیان غرب واروپا وجهان به زودی ظهور ورجعت خواهندکرد .بر محور اتحاد ودوستی ادیان آسمانی اسلام ومسیحیت توافق مشروع بین المللی هسته ای محقق وامضا کنید و تحریمها رفع وکام ملت ایران شیرین وقلب رهبر انقلاب وروح امام خمینی (س) شاد شود و باعث رضایت وخشنودی خداوند بخشنده بخشایشگر گردید. آمین یا رب العالمین.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.