تصاویر جدید از ضارب سلمان رشدی +اولین اظهارات در دادگاه

متهم به قتل سلمان رشدی با حضور در دادگاهی در نیویورک اتهامات وارده به خود را رد کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، هادی مطر ۲۴ ساله با حضور در دادگاهی در نیویورک اتهامات وارده به خود را درباره تلاش برای قتل رشدی را رد کرد و ابراز بیگناهی کرد.

به نقل از صداوسیما، وکیل وی از طرف وی در جلسه رسیدگی اتهامات وارده به وی را رد کرد. مطر با لباسی سیاه و سفید و ماسک سفید بر دهان در دادگاه حاضر شد. دستانش با دستبند بسته شده بود.

مطر متهم است که در روز جمعه در حالی که سلمان رشدی برای سخنرانی در مؤسسه «شیتوکووا (Chautauqua)» در نیویورک حاضر شده بود، به وی حمله کرده است.

رشدی در این حمله آسیب جدی دید و همچنان در بیمارستان بستری است.

3 نظر
  1. حمیدضا

    دمت گرم آقای هادی مطر . احسنت . همه مسلمانان به تو افتخار می کنند . تو آزاده هستی .

  2. ازگارد

    کمتر از یک هفته دادگاه ضارب سلمان رشدی برگزار میشود و خبری از بازداشت موقت و اعتراف تلویزیونی و خودکشی در زندان نیست

  3. همدان

    هادی مطر تروریست داعشی اجیر شده اسرائیل است برای اتهام ترور به ایران وبرهم زدن توافق هسته ای. هادی مطر اگر واقعا می خواست سلمان رشدی مرتد را بکشد با اسلحه گرم وبا یک تیر توی مغزش او را می کشت نه انکه با چاقو چند خش سطحی بزنه که زنده بماند . این ترور مثل ترور معاویه بن ابوسفیان در شب ضربت خوردن مولی علی ع است که معاویه جان سالم به در برد چون اصلا قصد کشتن معاویه را نداشتند. اسرائیل خر خودتی. جای حیرت است که توافق هسته ای ایران مگر چیست که یک لحظه اسرائیل برای برهم زدن توافق هسته ای سر جاش نمی شیند، اخیرا اسرائیل با فتنه ودیوانگی عظیم دیگری نیروگاه هسته ای اوکراین رو با مزدورش زلنسکی گلوله باران کرده که بندازه گردن روسیه که هم توافق هسته ای با ایران رو برهم بزنه وهم اروپا رو تهدید هسته ای کند.اروپا وامریکا جلو اسرائیل که دامان خوشون رو گرفته بگیرن.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.