آخرین خبر از نقل‌وانتقالات پرسپولیس

طی روزهای اخیر شایعاتی در خصوص جذب ۲ بازیکن توسط پرسپولیس مطرح شده است.

به گزارش تازه‌نیوز، بعد از اینکه باشگاه پرسپولیس بالاخره موفق شد یک مهاجم خارجی کارنامه‌دار را پس از مدت‌ها مذاکره به خدمت بگیرد فضای مجازی پر شد از اخبار تازه مبنی‌بر جذب یک مهاجم خارجی دیگر توسط باشگاه سرخ پایتخت. ابتدا بار دیگر خبر سرخ‌پوش شدن شیخ دیاباته در فضای مجازی منتشر شد.

به نقل از فرهیختگان، سپس نوبت به خبر جذب محمود المواس، مهاجم عراقی رسید که فضای مجازی را پر کند. البته در مورد مهاجم عراقی عنوان شد که مدیربرنامه این بازیکن اعلام کرده شرط این انتقال حضور یونس دلفی در پرسپولیس است. در مورد این دو موضوع از باشگاه پرسپولیس سوال کردیم که در پاسخ به این استعلام عنوان کردند: «احتمالا تمایل به انتشار خبر حضور دیاباته در پرسپولیس بیشتر افزایش رقم قرارداد این بازیکن در مذاکرات احتمالی بعدی‌اش است! وگرنه بارها عنوان شد که باشگاه پرسپولیس قصدی برای خرید این بازیکن ندارد. اما در مورد جذب مهاجم عراقی به همراه دلفی باید بگوییم این موضوع اصلا درست نیست و چنین موضوعی اصلا مطرح نشده است.»

از باشگاه پرسپولیس در مورد ادامه یا پایان نقل‌وانتقالات این باشگاه سوال کردیم که در پاسخ اعلام کردند فعلا برنامه‌ای برای یارگیری نیست. مگر اینکه سرمربی تیم درخواستی برای جذب بازیکن تا قبل از پایان زمان نقل‌وانتقالات داشته باشند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.