جدیدترین رنگ‌بندی کرونایی کشور/ تهران چه رنگی است؟

آخرین وضعیت رنگ‌بندی کرونایی شهرهای ایران حاکی از شرایط رو به بهبود و کاهش شهرهای قرمز کرونایی است. در استان تهران نیز مانند اکثر نقاط کشور تعداد شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی کاهش یافته است.

به گزارش تازه‌نیوز، بر اساس آنچه که وزارت بهداشت در گزارش‌های روزانه از آمار کرونا اعلام می‌کند، وضعیت کرونا در موج هفتم تا حدودی بهتر شده است. در شبانه روز گذشته شاهد ۲۳ مورد فوتی بر اثر کرونا بودیم که کاهش نسبی مرگ و میر ناشی از کرونا در کشور را نشان‌می دهد. در همین حال، از موارد بستری‌ها نیز کم شده است.

تا پایان هفته گذشته، ۶۴ شهرستان در وضعیت قرمز، ۱۶۳ شهرستان در وضعیت نارنجی، ۲۰۷ شهرستان در وضعیت زرد و ۱۴ شهرستان در وضعیت آبی قرار داشتند. اما، در تازه‌ترین گزارش وزارت بهداشت، تعداد شهر‌های قرمز در روز جمعه ۱۱ شهریور ۱۴۰۱، به ۸ شهر کاهش یافت.

این مطالب را هم ببینید:

همچنین، تعداد شهر‌های نارنجی نیز به ۱۱۶ شهر رسید و تعداد شهر‌های زرد رنگ به ۳۰۲ و شهر‌های آبی هم به ۲۲ شهر کاهش یافت.

آخرین رنگ‌بندی کرونایی در استان تهران

بر اساس اعلام وزارت بهداشت، در استان تهران، ۴ شهر در وضعیت نارنجی و ۱۰ شهر در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفته است.

بر اساس آخرین به روزرسانی‌های وزارت بهداشت در خصوص آخرین وضعیت کرونا در کشور، تعداد شهر‌های با وضعیت قرمز، نارنجی و زرد در استان تهران کاهش یافت.

شهر‌های دماوند، فیروزکوه، ری، ورامین در وضعیت نارنجی و شهر‌های ملارد، تهران، قدس، قرچک، بهارستان، رباط کریم، شهریار، پاکدشت، پردیس، پیشوا در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند.

طبق گزارش اعلامی هیچ شهری در استان تهران در وضعیت قرمز نیست و این نشان از کاهش روند ابتلاء به کرونا در استان می‌باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.