ببینید: دیکاپریو کنار معشوقه جدید ۲۲ ساله/ دوست‌دختر جدید لئو کیست؟

معشوقه جدید لئوناردو دیکاپریو، یک مدل اوکراینی ۲۲ ساله است.

به گزارش تازه‌نیوز،  لئوناردو دیکاپریو ۴۷ سال دارد، اما به علاقه شدیدش به زنان جوان تر از خود شناخته می شود هیچ یک از زنانی که با او رابطه داشتند، بیش از ۲۵ سال سن نداشته اند و متوسط سن آن ها نصف سن این بازیگر بوده است. در جشن تولد ۲۵ سالگی کامیلا مورونه نامزد متاخر لئوناردو دی کاپریو، کاربران شبکه های اجتماعی از نزدیک شدن پایان رابطه او و دی کاپریو حرف زدند.

به نقل از اقتصاد‌نیوز، در هفته ای که گذشت، لئوناردو دیکاپریو به رابطه چند ساله خود با  کامیلا مورونه پایان داد. حالا شایعاتی در مورد نامزد جدید این بازیگر وجود دارد. ظاهرا دی کاپریو در ماه جولای با مدل اوکراینی ماریا برگووا قبل از پایان دادن به رابطه اش با مورونه ملاقاتی داشته و با هم عکس گرفته اند.

ماریا برگووا معضوقه جدید دیکاپریو

ماریا برگووا چند ساله است؟

ماریا برگووا ۲۲ سال دارد و در سنت تروپه در جنوب فرانسه سوار بر قایق تفریحی مجلل دی کاپریو دیده شده است. بر اساس اطلاعات به دست آمده، دی کاپریو و نامزد جدیدش بیش از یک ماه قبل از رسمی شدن جدایی او با مورونه ۲۵ ساله در قایق تفریحی این بازیگر بودند.

بیشتر بخوانید:

ماریا برگووا کیست؟

ماریا برگووا همسر سابق احمد مسعود عبدالحفید، امپراتوری مد و املاک در موناکو است. احمد مسعود نوه مسعود ارشد، وزیر کشور و خدمتکار وفادار قذافی است که به عنوان «دست راست» و «دایره المعارف متحرک» قذافی، دیکتاتور لیبی لقب گرفته است. مسعود ارشد، پس از سرنگونی و کشته شدن قذافی، به قاهره گریخت و در سال ۲۰۱۵ بر اثر بیماری درگذشت.ماریا برگووا نامزد جدید لئوناردو دی کاپریو کیست؟برگووا در سوئیس بزرگ شد و در یک مدرسه شبانه روزی خصوصی تحصیل کرد، اما در حال حاضر در لندن زندگی می کند و در آنجا تحصیل می کند تا تجارت خانوادگی خود را که یک شرکت داروسازی است، در دست بگیرد.

ماریا، پس از جدایی از همسرش و قبل از سفر به جنوب فرانسه، جایی که دی کاپریو را ملاقات کرد، به نام خانوادگی پیش از ازدواج خود بازگشت. او بیش از ۴۶ هزار دنبال کننده در اینستاگرام دارد و تصاویری از زندگی مجلل و مدلینگ خود در مهمانی ها، هواپیماهای خصوصی و سفرهایش را به اشتراک می گذارد. برگووا چندین عکس خیره کننده در سنت تروپه جایی که دی کاپریو را ملاقات کرد، منتشر کرد و همچنین اتاق مجلل خود را در ویلا بلروز به نمایش گذاشت که شبی ۱,۲۲۰ دلار هزینه داشت.

حالا بسیاری از کاربران فضای مجازی با توجه به سن ماریا، نامزد جدید لئوناردو دی کاپریو، به او پیشنهاد می کنند از ۳ سال رابطه با لئوناردو دی کاپریو منتهای لذت را ببرد و حتما از پیش برنامه ای برای بعد از جدایی از دی کاپریو در ۲۵ سالگی داشته باشد.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.