قاتل سریالی نگهبان‌ها به عشق شهرت دست به قتل می‌زد! +عکس مجرم

قاتل سریالی نگهبان‌ها در هند جوانی ۱۹ساله بود که پس از دستگیری مدعی شد برای مشهور شدن دست به جنایت می‌زده است.

به گزارش تازه‌نیوز، هفته گذشته وقتی ظرف ۷۲ساعت ۳قتل مشابه در منطقه ساگار رخ داد، پلیس خیلی زود فهمید که با یک قاتل سریالی روبه‌رو است. جنایتکاری که قربانیانش را از بین نگهبان‌‌ها انتخاب می‌کرد و وقتی آنها خواب بودند به سراغشان می‌رفت و با کوبیدن ضربات سنگ به سرشان آنها را به قتل می‌رساند. الگوی مشابهی که در همه این قتل‌‌ها دیده می‌شد، کشته شدن قربانیان با ضربات سنگ بود و بر همین اساس رسانه‌های هند به این قاتل سریالی که وحشت به جان مردم انداخته بود، لقب «مرد سنگی» دادند.

به نقل از همشهری، نخستین نگهبانی که توسط این فرد کشته شد، نگهبان کارخانه‌ای در ساگار بود. او زمانی به قتل رسید که داخل کیوسک نگهبانی که بیرون از کارخانه بود، به خواب رفته بود.
تنها چند ساعت پس از این جنایت هولناک، جسد فردی دیگر پیدا شد؛ مردی میانسال که به‌عنوان نگهبان دانشکده هنر مشغول به‌کار بود و بررسی‌ها نشان می‌داد که وی نیز نیمه‌شب درحالی‌که در خواب بوده توسط قاتل غافلگیر شده و با ضربات سنگ به قتل رسیده است. سومین نگهبانی که قربانی قاتل سریالی شد، فردی بود که چهارشنبه شب گذشته زیر پل راه‌آهن به خواب رفته بود که او هم توسط قاتل غافلگیر شد و به قتل رسید.

وقوع این ۳جنایت در ۳شب متوالی نه‌تنها مردم منطقه ساگار که پلیس و مسئولان محلی را نیز شوکه کرده بود. قربانیان مردانی ۵۰تا ۶۰ساله بودند که همگی در خواب غافلگیر شده بودند. پلیس که بررسی‌های گسترده‌ای را برای کشف راز این جنایات آغاز کرده بود، توانست براساس تصاویر دوربین‌های مداربسته از صحنه یکی از جنایت‌ها، طرحی از صورت قاتل سریالی تهیه کند. این طرح هفته گذشته در رسانه‌های هند منتشر و برای کسی که موفق به شناسایی قاتل شود، جایزه ۲۰هزار روپیه‌ای درنظر گرفته شد. به گزارش تایمز ایندیا، کمی بعد و با ردیابی تلفن‌هایی که در محل‌های جنایت روشن بودند، پلیس به یک شماره تلفن مشترک رسید و جمعه گذشته بود که قاتل سریالی دستگیر شد.

اعتراف به ۶جنایت
شیو پراساد، نام اصلی قاتل سریالی هند است که فقط ۱۹سال دارد. پلیس می‌گوید که وی ساکن منطقه کسلی در ناحیه ساگار در مادیا پرادش است و اعتراف کرده که ۳نگهبان دیگر را هم در سال‌های گذشته به قتل رسانده و تا‌کنون دست به قتل ۶نگهبان زده است. مرد جنایتکار مدعی شده که در جنایت‌هایش از فیلم کی‌جی‌اف و شخصیتی که نقش آن را «یاش» بازیگر معروف هندی بازی می‌کند الهام گرفته است.

فیلم کی‌جی‌‌‌اف داستان پسر بچه‌ای به نام راکی است که در فقر زندگی می‌کند، اما وقتی بزرگ می‌شود، تبدیل به یک گانگستر درجه یک در بمبئی می‌شود. قاتل سریالی هند اعتراف کرده است که وی نیز برنامه‌هایی برای تبدیل شدن به یک گانگستر و مشهور شدن را داشته و کشتن ۶نگهبان فقط یکی از پله‌های رسیدن به هدفش بوده است. در همین حال برخی از رسانه‌های هند درباره این جنایتکار سریالی نوشتند که او در خانواده‌ای فقیر در روستای ککرا بزرگ شده است.

به‌گفته مردم روستا شیو پراساد از کودکی خشمگین بود وپسران روستا را به‌خاطر مسائل بی‌اهمیت کتک می‌زد. او زمانی که تنها ۱۲سال داشت از خانه فرار کرد و به پونا رفت و در آنجا در یک هتل مشغول به‌کار شد. تا اینکه با کارفرمایش دچار اختلاف شد و چنان وی را کتک زد که او چند روز در بیمارستان بستری شد. پس از این ماجرا، شیو پراساد به کانون اصلاح و تربیت فرستاده شد اما پدرش برای او وثیقه گذاشت و وی آزاد شد و پس از آن دیگر کسی از او خبر نداشت تا اینکه به اتهام جنایات سریالی از سوی پلیس دستگیر شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.