خواهر ترامپ سکوتش را در حمایت از برادرش شکست

خواهر رئیس جمهور آمریکا که طی تقریبا 4 سال گذشته هیچگونه سخنرانی یا حضور رسمی نداشته در پیامی با شکستن سکوت خود از برادرش حمایت کرد و مدعی شد که ترامپ در انتخابات پیروز شده است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از فارس، «الیزابت ترامپ» خواهر رئیس جمهور آمریکا که طی 4 سال گذشته به ندرت حضور رسمی داشته در پیامی در توییتر حمایت خود از برادرش را اعلام کرد.

وی در این پیام توییتری نوشت: «این انتخابات باعث شد تا من سکوتم را شکسته و از طرف خانواده‌ام صحبت کنم. برادرم دونالد این انتخابات را پیروز شد و تا پایان برای آن مبارزه خواهد کرد.»

خواهر ترامپ در ادامه نوشت: «ما همیشه یک خانواده مبارز بوده‌ایم. ما همه به او و برای کاری که برای کشورمان انجام داد بسیار افتخار می‌کنیم. 4 سال بیشتر.»

دونالد ترامپ نیز در پیامی در توییتر از حمایت خواهرش قدردانی کرد.

این در حالی است که یک منبع آگاه به شبکه آمریکایی «سی‌ان‌ان» گفت دونالد ترامپ به یک متحد گفته می‌داند که انتخابات را باخته اما در روند انتقال قدرت تاخیر ایجاد کرده و به شدت می‌کوشد نتایج را زیر سوال ببرد تا اقدام دموکرات‌ها در زیر سوال بردن مشروعیت انتخاب خودش در سال ۲۰۱۶ بخصوص با انجام تحقیقات در خصوص نقش روسیه در انتخابات را تلافی کند.

طبق آنچه سی‌ان‌ان پیشتر به نقل از اطرافیان ترامپ گزارش کرده بود، خودداری او از پذیرش شکست در انتخابات تا حدودی ناشی از ناراحتی او از «هیلاری کلینتون» و «باراک اوباما» است که گفته بودند روسیه در انتخابات سال ۲۰۱۶ دخالت داشت و ممکن است در نتیجه آن اثر گذاشته باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.