سعید آذری: ظاهرا توهین به نوامیس برای برخی‌ها پیش پا افتاده است

سعید آذری با انتشاری پیامی به بیانیه باشگاه استقلال پاسخ داد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایسنا، باشگاه استقلال در پی حواشی به وجود آمده پس از بازی این تیم مقابل فولاد امروز(شنبه) بیانیه‌ای خطاب به سعید آذری منتشر کرد که مدیرعامل باشگاه فولاد با انتشار پیامی به این بیانیه پاسخ داد. در این پیام آمده است:

” راست می‌گویید من برای خیلی از چیزها باید عذرخواهی کنم اول باید عذرخواهی کنم که جای دکتر واعظ آشتیانی، دکتر قریب، حاج کاظم اولیایی و دیگر فرهیختگان نه چندان دور استقلال را نمی‌شود به این سادگی پر کرد.

دوم به این خاطر که ظاهراً توهین به نوامیس برای برخی اینقدر پیش پا افتاده است که آن را با مصاحبه علیه ارکان برخی سیستم‌ها مقایسه می‌کنند و برای‌شان اهمیتی ندارد که به نوامیس یک استان و مردم هوادار یک تیم و خانواده مربیان آن تیم به آسانی مقایسه شود.

سوم به خاطر این‌که تمرکز این را نداشتند که ۱۰ دقیقه تیم‌شان با یک بازیکن کمتر بازی می‌کرد و متوجه نبودند.

چهارم به خاطر این‌که نمی‌دانستم کسانی که در رسانه ملی مانند آب خوردن آبروی برادر مسلمان خود را می‌برند در حالی که ماه‌ها کنار هم نان و نمک خورده‌اند به زیر مجموعه خود نمی‌گویند که هر چه به دهان‌تان می‌آید را نباید در میدان ورزش به دیگران بگویید.

پنجم منِ بچه پایین شهر باز هم از طرف شما بالانشین‌های متمدن از تمامی کسانی که این صحنه‌های ناهنجار توهین به نوامیس را دیدن عذرخواهی می‌کنم.

ششم، از این‌که در نهایت متوجه نیستم یا خودم را به عدم توجه زده‌ام که عیار انسان‌ها در روزهای سخت مشخص می‌شود و همه قدرت مردان در بین خودشان مطرح است و پای نوامیس را در آوردگاه ورزشی وسط معرکه نمی‌کشند عذر می‌خواهم البته باز از طرف شما.

در پایان از همه آن موج عظیم و فرهیخته که دل به شما خوش کرده‌اند و فکر می‌کنند شما کشتی آنان را به ساحل نجات می‌رسانید، عذر می‌خواهم، چون دل سپردن به شما دل سپردن به سراب است و سراب را پایانی به جز هلاکت نیست، ولی از شما هم عذر می‌خواهم برای اینکه فکر کردم برایتان نوامیس حریفانتان قابل احترامند ولی بسی اشتباه فکر کردم و کاش نگفته بودم، کاش گفته بودم به خاطر توهین شما به مجموعه ما، شما ما را عفو بفرمایید، ما اشتباه کردیم مورد توهین شما قرار گرفتیم.

نردبان این جهان ما و منی است

عاقبت این نردبان بشکستنی است”

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.