آمریکا خواستار مذاکره مستقیم با ایران شد/ پاسخ ایران چه بود؟

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: آمریکایی‌ها هفته گذشته در نیویورک پیامی ارسال کردند مبنی بر اینکه بیایید مستقیم گفت‌وگو کنیم.

به گزارش تازه‌نیوز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه با شبکه المانیتور گفت: آمریکایی‌ها هفته گذشته در نیویورک پیامی ارسال کردند مبنی بر اینکه بیایید مستقیم گفت‌وگو کنیم.

به نقل از مهر، وی افزود: ما از داشتن گفت‌وگوهای رو در رو با آمریکا باکی نداریم، اما باید احساس کنیم که این اقدام، تغییردهنده معادلات بازی خواهد بود و برای ما نوعی دستاورد به همراه خواهد داشت.

وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: اگر آمریکایی‌ها جدی باشند و بخواهند اراده و میلشان برای بازگشت به برجام را نشان دهند همین پیام‌های غیرمستقیم کفایت می‌کند.

3 نظر
  1. عبداله

    به نظرم معقول ومنطقی این است که مستقیم مذاکره کنیم چون اولا واسطه ها نظرات را درست انتقال نمی دهند وثانیا واسطه سعی میکنه سخن طرف مقابل را مطابق پیش‌فرض‌های خود انتقال دهد وسیما در گفتگوی رودرو بعضی مسائل راحتر انتقال داده می شود که قصد علنی شدن آن نیست

  2. روح ا...

    واسطه های اروپایی جاسوس اسرائیل در مذاکرات محرمانه هسته ای هستند وباید با امریکا مستقیم مذاکره کرد و واسطه های خائن وجاسوس اسرائیل حذف شوند . این مهم را امیر عبدالهیان درک نمی کند!!!!

  3. علی

    به این سادگی نیست از زمانیکه روسها به عواملشان دستور اشغال سفارت امریکا دادن هرگز نگذاشتن اختلافات کم بشه الان هم باید روسها وچینیها اجازه مذاکره با امریکا بدهند انهم معلومه اجازه نمیدهند

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.