سرگذشت جفری دامر؛ قاتل آدمخواری که می‌خواست قربانیان خود را زامبی کند! +تصاویر

جفری دامر قاتل سریالی آدمخوار با حفر سوراخ در جمجمه‌ و تزریق اسید به مغز قربانیان خود قصد داشت آنها را زامبی کند!

به گزارش ‌تازه‌نیوز، جفری دامر، قاتل سریالی امریکا با پرونده ای عجیب و پیچ خورده، زمانی که قربانیانش زنده بودند، سوراخ هایی در جمجمه آنها حفر می کرد و داخل مغز آنها اسید می ریخت تا آنها را برده زامبی خود کند. جوانترین قربانی دامر کونراک سینتاسومفون بود که ۱۴ سال داشت. او قبل از اینکه توسط این هیولا کشته و تکه تکه شود، تحت تزریق اسید هیدروکلریک به لوب پیشانی مغز قرار گرفت.

جفری دامر قاتل سریالی

جنایات دامر

بین سال‌های ۱۹۷۸ تا ۱۹۹۱، این قاتل زنجیره‌ای سادیست ۱۷ پسر و مرد نوجوان را به قتل رساند. بسیاری از آنها به آپارتمان او در میلواکی در ایالت ویسکانسین ایالات متحده رفته بودند. او بیشتر قربانیان خود را تکه تکه کرده و اعضای بدن آنها را به عنوان غنیمت در فریزر خود نگهداری می کرد؛ حتی تکه هایی از گوشت را می خورد تا خواسته های فاسد خود را برآورده کند.

جنایات “میلواکی آدمخوار” به خوبی مستند شده است، اما برخی از جزئیات جنایات هولناک او تا به امروز همچنان تکان دهنده است. دامر قربانیان خود را که تقریباً همه آنها از اقلیت‌های قومی یا دگرباشان جنسی بودند به آپارتمان خود می‌کشاند و اغلب در ازای عکس‌های برهنه به آنها پیشنهاد پرداخت پول می‌داد.

قربانی جفری دامر

او قبل از انجام اعمال شیطانی خود، مواد مخدر مصرف می کرد. دامر به دادگاه گفت که چگونه پس از مصرف مواد مخدر، سوراخ کوچکی را در جمجمه برخی از قربانیانش حفر می‌کرد؛ البته فقط به اندازه‌ای که مسیری به مغز باز کند. سپس به مغز آنها اسید هیدروکلریک تزریق می کرد تا حالتی شبیه زامبی ایجاد کند.

قتل های وحشتناک جفری دامر

ماجرای قربانی ۱۴ ساله و دستگیری تقریبی

در ماه مه ۱۹۹۱، دامر به دلیل انجام این عملیات شیطانی تقریبا داشت لو می رفت و دستگیر می شد. ماجرا از این قرار بود که کنراک، پسر ۱۴ ساله، به آپارتمان دامر آمده بود و مواد مخدر مصرف کرد.

دامر پس از ایجاد سوراخی در جمجمه پسر در حالی که بیهوش شده بود، اسید رقیق شده را به مغز پسر تزریق کرد. او بعد از انجام این کار آپارتمان خود را ترک کرد تا مشروبات الکلی بیشتری بخرد اما پس از بازگشت، پسر به هوش آمد و توانست به سمت خیابان فرار کند.

بازرسی ناموفق پلیس

پسر نیمه برهنه در حال صحبت با سه همسایه بود. آنها با ناراحتی از وضعیت ظاهری این پسر و سن و سال کم او به پلیس زنگ زدند. وقتی که این نوجوان موفق به فرار از آپارتمان دامر شد، برهنه بود، بدنش کبود شده، خونریزی میکرد و به شدت تحت تاثیر مواد مخدر بود. اما زمانی که پلیس ها رسیدند، دامر آنها را متقاعد کرد که کنراک دوست اوست و فقط مست است.

دامر بعداً در دادگاه شهادت داد:

«داستانی که من گفتم این بود که او مهمان خانه من بود، گاهی زیاد مشروب می‌نوشد و برهنه در خیابان می‌دود.» او افزود که پلیس نتوانست سوراخی را که او در جمجمه این پسر ایجاد کرده بود را تشخیص دهد. زنان همسایه سعی کردند به مأموران بگویند که تحقیق کنند و اشاره کردند که پسر از مقعد خونریزی دارد. اما پلیس به آنها دستور داد که ساکت شوند.

یکی از افسران متوجه شد که آپارتمان دامر بوی بد گوشت فاسد می دهد، اما او در بازگشت آن دو را همراهی کرد و تحقیق بیشتری انجام نداد. پس از خروج پلیس، دامر گفت که او یک تزریق اسید دیگر به مغز این پسر انجام داد که مرگبار بود. او در دادگاه شهادت داد:

«من بلافاصله پس از تزریق به مغز او به ضربان قلبش گوش دادم اما هیچ صدایی نداشت. من قصد کشتن او را نداشتم اما این اتفاق افتاد.» خانواده سینتاسومفون بعداً از شهر میلواکی و سه افسر پلیس شکایت کردند که از جمله دو نفر از آنها به خاطر اتفاقی که افتاد اخراج شدند.

سینتا سومفون قربانی جفری دامر

قربانی بعدی

بعدها مشخص شد که دامر آزمایش پیچیده مشابهی را روی۱۹ ساله انجام داده بود. ارول در ماه آوریل ۱۹۹۱ به آپارتمان او آمده بود. دامر در سال ۱۹۹۳ توضیح داد که چگونه سوراخی در جمجمه این جوان ایجاد کرد و در آن اسید هیدروکلریک ریخت. او می خواست سعی کند حالتی شبیه به زامبی در او ایجاد کند.

اما لیندزی به هوش آمد. در نتیجه، دامر او را بیشتر تحت مواد مخدر قرار داد تا بتواند این جوان نگون بخت را تحت سلطه خود درآورد. دامر او را خفه نمود و جسدش را به قصد حفظ پوستش سلاخی کرد.

ارول لیندزی قربانی ۱۹ساله جفری دامر

سرنوشت دامر

او سرانجام در جولای ۱۹۹۱ دستگیر شد، اما قبل از دستگیری، چهار قربانی دیگر را کشته بود. این قاتل سریالی به حبس ابد محکوم و در مؤسسه اصلاحی کلمبیا در ویسکانسین زندانی شد. دامر در نهایت در فوریه ۱۹۹۲ با مرگ خشونت‌آمیز خود به دست یکی از زندانیان دیگر مواجه شد. در ۲۸ نوامبر ۱۹۹۴، او توسط کریستوفر اسکارور، که به جرم قتل در زندان بود، کشته شد.

جمجمه قربانی جفری دامر

پس از اینکه نگهبانان اسکارور را به مدت ۲۰ دقیقه با دامر و یک قاتل محکوم دیگر جسی اندرسون تنها گذاشتند، او با یک میله فلزی نیم متری که از سالن بدنسازی زندان برداشته بود، دامر را کتک زد. دامر در مسیر انتقال به بیمارستان به دلیل خونریزی و ترومای شدید مرد. داستان این قاتل روانی و آدمخوار در سریال جدید نتفلیکس در مورد جنایات دامر به نام Monster: The Jeffrey Dahmer Story به تصویر کشیده شده است.

منبع: روزیاتو

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.