پاسپورت برای ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ حذف شده؟!

هر ساله افراد زیادی به دلایل مختلفی موفق نمی‌شدند که برای زمان ثبت نام لاتاری پاسپورت خود را دریافت کنند. از آنجایی که بازه زمانی ثبت نام لاتاری 2024 محدود است باعث می‌شود که یک سری از افراد پاسپورت دیر به دستشان برسد و یک دوره لاتاری را از دست دهند.

به گزارش تازه‌نیوز، طبق گزارشی معتبر از سایت Georgetown، حذف پاسپورت بعد از ۳۰ ماه بررسی برای ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ انجام شد. این خبر در اردیبهشت ۱۴۰۱ توسط این سایت منتشر شد. اما چرا وزارت امور خارجه آمریکا تصمیم گرفت که ضرورت پاسپورت را برای ثبت نام لاتاری حذف کند.

به نقل از اقتصادنیوز، موضوع از این قرار است که تعدادی از افراد به دلیل اینکه پاسپورت دیر به دستشان رسیده بود و از ثبت نام لاتاری جا مانده بودند از پامپئو که وزیر امور خارجه آمریکا هست شکایت می کنند. موضوعی که طی این شکایت مطرح شده بود، ناعادلانه بودن این قانون در ثبت نام لاتاری بود؛ در این شکایت در مورد روند سخت گرفتن پاسپورت در کشورهای جهان سوم و هزینه‌های زیاد آن مطرح شده بود و همچنین موضوع قطعی نبودن برنده شدن در این قرعه کشی بیان شده بود.

به طور خلاصه این شکایت بیش از ۲ سال در حال بررسی بود که نتیجه آن حذف پاسپورت برای ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ بود. البته این نتیجه قطعی نبوده و ممکن است به چالش‌هایی کشیده شود اما هنوز اخبار جدید در خصوص این موضوع منتشر نشده. اگر علاقه مند هستید که آخرین اخبار در این خصوص را دنبال کنید حتماً با سایت برتر مهاجر همراه باشید.

ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ برای جا ماندگان سال‌های گذشته

عزیزانی که به دلیل نداشتن پاسپورت در سال‌های گذشته نتوانستند ثبت نام لاتاری خود را انجام دهند همین الان می‌توانند ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ را با کمک مجموعه برتر مهاجر انجام دهند. این مجموعه بصورت تخصصی ثبت نام لاتاری و فرایند برندگان لاتاری را انجام می‌دهد. برای راحتی شما عزیزان این مجموعه سامانه ثبت نام لاتاری کاملاً فارسی طراحی کرده تا بتوانید یک ثبت نام اصولی را تجربه کنید.

این مطالب را هم ببینید:

زمانی که شما عزیزان اطلاعات خود را در سامانه ثبت نام لاتاری برتر مهاجر ثبت می‌کنید، کارشناسان این مجموعه اطلاعات شما را با دقت بررسی می‌کنند و در سایت اصلی ثبت نام می‌کنند. داشتن ثبت نام اصولی باعث جلوگیری از ضرر در آینده می‌شود؛ در صورتی که شما برنده لاتاری شوید ولی یک ثبت نام لاتاری اصولی نداشته باشید در سفارت آمریکا رد خواهید شد. رد شدن در سفارت آمریکا باعث می‌شود زمان و هزینه‌های انجام شده شما تماما سوخت شود. در ادامه این مقاله به یک سری سوالات متداول در مورد لاتاری خواهیم پرداخت.

سوالات متداول در مورد لاتاری
زمان ثبت نام لاتاری چه موقع هست؟

ثبت نام لاتاری در یک بازه زمانی خاصی از سال است. برای ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ می‌توانید از ۴ اکتبر ۲۰۲۲ یعنی همان ۱۲ مهر ۱۴۰۱ اقدام کنید. همچنین زمان پایان این قرعه کشی ۶ نوامبر ۲۰۲۲ هست یعنی همان ۱۵ آبان ۱۴۰۱

چگونه ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ را انجام دهیم؟

برای ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴ فقط کافیه به سامانه ثبت نام لاتاری برتر مهاجر به آدرس bartarmohajer.com/dv-lottery-register مراجعه کنید و فرم مورد نظر را تکمیل کنید. یک سری توضیحات در ابتدای فرم مطرح شده که پیشنهاد می‌کنم این توضیحات را با دقت کامل مطالعه کنید.

آیا همین الان می‌توانم ثبت نام لاتاری انجام بدم؟

بله. سامانه ثبت نام لاتاری برتر مهاجر این امکان را برای شما عزیزان فراهم کرده تا بتوانید پیش ثبت نام لاتاری انجام دهید. این امکان به شما این فرصت را می‌دهد که اگر در مشغل های روزمره خود زمان ثبت نام لاتاری را فراموش کردید به هیچ عنوان ثبت نام آن دوره را از دست ندهید.

آیا ثبت نام لاتاری رایگان است؟

ثبت نام لاتاری در سایت اصلی وزارت امور خارجه آمریکا رایگان است. اما افراد به دلیل اینکه در آینده در سفارت آمریکا به مشکل برخورد نکنند باید یک ثبت نام اصولی داشته باشد. کارشناسان برتر مهاجر برای شما این ثبت نام اصولی را انجام خواهد داد و از هر لحاظ خیال شما را راحت می‌کنند. همچنین بعد از برنده شدنتان شما را تا دریافت ویزای آمریکا پشتبانی خواهند کرد. برای اطلاع از هزینه‌ها می‌توانید را اطلاعات خود در سامانه ثبت نام لاتاری برتر مهاجر ثبت کنید تا قیمت منصفانه ثبت نام لاتاری را برای شما محاسبه کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.