پشت‌پرده پیدا شدن جسد در پرواز تهران-فرانکفورت چیست؟

سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام‌خمینی (ره) با بیان اینکه در بررسی ابتدایی ما مشکل خاصی گزارش نشده است، گفت منتظر ارسال اطلاعات و درخواست رسمی لوفت‌هانزا برای بررسی موضوع کشف جسد در هواپیمای تهران فرانکفورت هستیم.

به گزارش تازه‌نیوز، عیدچلندری، سرپرست شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) درباره جزییات موضوع «چرایی لغو پراز‌های شرکت هواپیمایی لوفت هانزا به ایران» افزود: از عصر روز گذشته شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا با ادعای کشف جسد در پرواز تهران- فرانکفورت، پرواز‌ها به تهران را لغو کرده است.

به نقل از ایرنا، بخش هایی از گفت و گوی چلندری را در ادامه می خوانید:

*هیچ گونه اطلاعاتی از جسد کشف شده توسط لوفت هانزا به ما ارسال نشده تا بتوانیم موضوع را تایید و بررسی کنیم. بر این اساس موضوع مطرح شده تا زمان درخواست مکتوب شرکت هواپیمایی لوفت هانزا قابل بررسی نیست.

*در بررسی ابتدایی ما مشکل خاصی گزارش نشده است،  منتظر ارسال اطلاعات و درخواست رسمی لوفت‌هانزا برای بررسی موضوع کشف جسد در هواپیمای تهران فرانکفورت هستیم.

*نماینده لوفت هانزا به صورت تلفنی دو پرواز را در روز گذشته و امروز لغو کرده است و درباره تداوم یا لغو همه پرواز‌های خود تاکنون هیچ اطلاعاتی را ارائه نداده است.

پرواز شرکت هواپیمایی لوفت هانزا در مسیر تهران- فرانکفورت امروز جمعه (۶ آبان) و با اعلام این شرکت هواپیمایی به مسافران از مبدا فرودگاه امام خمینی (ره) لغو شد.

همچنین این شرکت هواپیمایی پرواز شماره Lh ۶۰۰ خود از مبدا فرانکفورت به تهران را که قرار بود ساعت ۲۱ امشب وارد فرودگاه امام خمینی شود، کنسل اعلام کرد. پرواز‌های شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا تاکنون به صورت سه روز در هفته در حال انجام بود. اتریشی ایرلاین از گروه پروازی لوفت‌هانزا نیز از سال گذشته پرواز‌های خود به مقصد وین را به صورت سه روز در هفته برقرار کرد. مسافران ایرانی از پرواز‌های شرکت هواپیمایی لوفت‌هانزا در پرواز‌های کانکشن به مقاصد آمریکای شمالی و کانادا بیشتر استفاده می‌کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.