صحبت‌های دیاباته پس از اولین گل برای پرسپولیس!

شیخ دیاباته مهاجم پرسپولیس بعد از اولین گل برای سرخ‌ها گفت: مدتی با بدشانسی و مصدومیت روبرو شدم و نتوانستم به صورت کامل در خدمت پرسپولیس باشم اما در نهایت در بازی مقابل مس کرمان به کمک همبازیانم گل زدم و مهم تر اینکه تیم هم پیروز شد.

به گزارش تازه‌نیوز، در چارچوب هفته یازدهم لیگ برتر، پرسپولیس در ورزشگاه آزادی به مصاف مس کرمان رفت و به برتری یک بر صفر رسید. شیخ دیاباته در دقیقه ۴۶ به جای کمال کامیابی نیا وارد زمین شد و در دقیقه ۷۳ تک گل شاگردان گل‌محمدی را به ثمر رساند تا پیش از تعطیلات لیگ برتر، پرسپولیس با برد به خانه برود.

دیاباته که اولین گل خود برای سرخ‌پوشان را به ثمر رساند از شادی معروفش در آزادی با پیراهن پرسپولیس رونمایی کرد.

به نقل از خبرورزشی، در همین ارتباط شنیدن تازه ترین حرف‌های مهاجم خارجی و گلزن پرسپولیس خالی از لطف نیست؛

شیخ دیاباته گل زد و شادی گل معروف خودش را بار دیگر به نمایش گذاشت. چه احساسی داری؟

طبیعی است خوشحال باشم. شغل من گلزنی است و هر فورواردی دوست دارد در هر بازی گل بزند. من مدتی با بدشانسی و مصدومیت روبرو شدم و نتوانستم به صورت کامل در خدمت پرسپولیس باشم اما در نهایت در بازی مقابل مس کرمان به کمک همبازیانم گل زدم و مهم تر اینکه تیم هم پیروز شد.

این فرصت را داشتی که در دیدار قبلی پرسپولیس مقابل ملوان انزلی گل بزنی اما…

کمی بدشانسی آوردم وگرنه به قول شما می‌توانستم در انزلی گل بزنم اما به هر حال خوشحالم پرسپولیس برد و ما هم با پیروزی به تعطیلات می‌رویم.

این شادی گل معروف تو حالا حالاها ادامه دارد؟

این شادی گل به نام من ثبت شده است اما کاش تماشاگران و هواداران پرسپولیس هم در استادیوم بودند. گفتم که گل زدم، خوشحالم، شادی هم کردم اما این بازی تماشاگر کم داشت. من می‌دانم پرسپولیس چه هواداران پرشوری دارد و دوست دارم در حضور آنها گل بزنم و شادی کنم.

پاس سروش رفیعی هم خیلی خوب بود. درست نمی‌گویی؟

سروش بازیکن تکنیکی و یک‌هافبک فوق العاده است. بقیه همبازیانم هم همین طور و در مجموع در پرسپولیس اتمسفر خوبی وجود دارد. همه بازیکنان حرفه‌ای و در خدمت تیم و کادرفنی هستند. الان هم که می‌بینید ما صدرنشین جدول هستیم.

آیا این پرسپولیس می‌تواند قهرمان لیگ بیست و دوم شود؟

بله، این پرسپولیس شخصیت قهرمانی دارد. شما باید کادرفنی و بازیکنان را هر روز سر تمرین ببینید تا به این موضوع برسید. همه می‌خواهند برنده شوند و با تمام وجود تمرین می‌کنند اما رفاقت هم وجود دارد.

اما برخی منتقدان می‌گویند که پرسپولیس زیبا بازی نمی‌کند و فقط می‌برد؟

مگر بردن راحت است؟ هدف اصلی در هر مسابقه‌ای در لیگ برتر پیروزی و ۳ امتیاز است. پرسپولیس هم می‌بینید در ۱۱ بازی ۲۴ امتیاز گرفته است. این تعداد امتیاز نشان دهنده آن است که تیم خیلی خوب کار کرده است اما به هر حال برخی انتقادات وجود دارد.

شما توجه داشته باشید هر تیمی‌جلوی پرسپولیس قرار می‌گیرد بسته بازی می‌کند و با تمام می‌جنگد که اول گل نخورد. بازی مقابل چنین حریفانی سخت است و طبیعی است تعداد گل‌های رد و بدل شده کمتر شود اما من می‌بینم بچه‌ها چقدر تلاش می‌کنند. ما هم دوست داریم در هر بازی دو یا ۳ گل بزنیم ولی حریفان هم برای باختن نمی‌آیند. مهم این است که پرسپولیس صدرنشین لیگ شده و میانگین امتیازات خوبی بدست آورده است.

راستی رابطه‌ات با یورگن لوکادیا چه طور است؟

عالی است. در پرسپولیس همه بچه‌ها رابطه خوب و صمیمانه‌ای دارند و برای یک هدف تلاش می‌کنند. حالا یک روز لوکادیا گل می‌زند و یک روز هم مثل بازی مس کرمان من و آنچه اهمیت دارد پرسپولیس است. امیدوارم این تلاش گروهی و تیمی‌در پایان فصل با جام قهرمانی برای پرسپولیس همراه باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.