حمله به یک زن باردار در اعتراضات کرمانشاه

فارس نوشت: اوباش آشوبگر با حمله به یک بانوی باردار کرمانشاهی باعث سقط و مرگ دو فرزند وی شدند. این خانم هم اکنون در بیمارستان و تحت درمان است.

به گزارش تازه‌نیوز، فارس نوشت: یک منبع آگاه اظهار داشته که شب گذشته عده‌ای به بهانه چهلم فوت خانم مهسا امینی در کرمانشاه با ایجاد رعب و وحشت و همچنین ایجاد درگیری، به اموال عمومی مردم آسیب رساندند.

وی افزود: شکستن شیشه خودرو، تخریب تابلوهای راهنمایی و تبلیغاتی، آسیب به بانک ها و مغازه و… از دیگر اقدامات این افراد بوده است.

این منبع آگاه  تصریح کرد: عده دیگری از اوباش در خیابان فاطمی کرمانشاه به یک خانم باردار درحال عبور حمله ور شدند که متأسفانه در این ماجرا خانم جوان باردار فرزندان دو قلوی خود را از دست داد و هم اکنون در بیمارستان تحت درمان قرار دارد.

این مطالب را هم ببینید:

وی عنوان کرد: همواره بر ایجاد گفتمان تأکید داشته و داریم اما خط اعتراض با اغتشاش جداست، همه از فوت خانم امینی متأثر هستیم اما این چه اعتراضی است که یک خانواده داغدار می‌شود؟

این مقام مسئول در پایان گفت: عده‌ای مدعی شعار زن، زندگی، آزادی‌اند اما حقوق زنان را پایمال، آزادی آنان را خدشه دار و زندگی آنان را نابود می‌کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.