شکستن جمجمه و جراحت دست همسر نانسی پلوسی/ عامل حمله شناسایی شد؟

پزشکان آمریکایی «پل پلوسی» شوهر ۸۲ ساله رئیس مجلس نمایندگان آمریکا را که روز گذشته هدف حمله یک فرد مهاجم قرار گرفت، عمل جراحی کردند.

به گزارش تازه‌نیوز، شوهر نانسی پلوسی که چند ماه قبل به دلیل رانندگی در حالت مستی خبرساز شده بود، حالا به دلیل حمله یک فرد مهاجم در خانه شخصی او و نانسی پلوسی سر خط رسانه‌های آمریکایی قرار گرفته است.

به نقل از فارس، منابع رسانه‌ای آمریکایی جمعه (دیروز) از حمله یک مهاجم به منزل نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا خبر داده‌اند. به گفته دفتر پلوسی، مهاجم با شکستن در وارد اقامتگاه مسکونی وی در سانفرانسیسکو شده و با خشونت به شوهرش حمله ور شده بود.

گفته می‌شود که نانسی پلوسی در زمان حمله در آنجا نبوده است. طبق اعلام رسانه‌های آمریکایی، فرد مهاجم دستگیر شد، در بازداشتگاه به سر می‌برد و علت و انگیزه حمله او در دست بررسی است.

این مطالب را هم ببینید:

حالا امروز شنبه، خبرگزاری رویترز و برخی رسانه‌های محلی آمریکایی به نقل از دفتر نانسی پلوسی  از وضعیت پل پلوسی شوهر او اطلاعاتی تکمیلی منتشر کردند.

بنا بر اعلام این دفتر، پل پلوسی که در نتیجه حمله دیروز جمجمه او شکسته و دست راستش به شدت مجروح شده است، یک «عمل جراحی موفق» داشت.

«درو همیل» سخنگوی نانسی پلوسی درباره وضعیت شوهر او تصریح کرد: «آقای پلوسی در بیمارستان عمومی زاکربرگ سانفرانسیسکو بستری شد و در آنجا تحت عمل جراحی موفقیت‌آمیزی قرار گرفت تا شکستگی جمجمه و جراحات جدی در بازوی راست و دست‌هایش را ترمیم کند».

رئیس دفتر سخنگوی دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا افزود: «پزشکان او انتظار بهبودی کامل (پل پلوسی) را دارند».

بنا بر گزارش‌ رسانه‌های آمریکایی از قبیل شبکه سی‌ان‌ان، «دیوید دپیپ» ۴۲ ساله عامل حمله به شوهر نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان بوده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.