گرجستان پای ایران را در ترور یک تاجر اسرائیلی وسط کشید!

سرویس‌ امنیتی گرجستان مدعی شد که طرح گروهی متشکل از شهروندان دو تابعیتی ایرانی – گرجی و پاکستانی را برای ترور یک تاجر اسراییلی خنثی کرده است.

به گزارش تازه‌نیوز، گرجستان امروز مدعی شد که سرویس‌های امنیتی آن طرح ترور علیه یک تاجر اسراییلی را در این کشور خنثی کرده‌اند.

به نقل از انتخاب، افراد گروه مرتبط با این ترور که ادعا شده است متشکل از شهروندان پاکستانی و دو تابعیتی ایرانی-گرجی بود، بازداشت شده‌اند.

به ادعای سرویس امنیتی گرجستان، شخصی که دستور این ترور را داده، یک شهروند ایرانی است که خارج از کشور زندگی می‌کند.
طبق ادعای این نهاد امنیتی، یک شهروند پاکستانی توسط این گروه و پس از دریافت «تمامی اطلاعات لازم» درباره این شهروند رژیم صهیونیستی به گرجستان فرستاده شده بود.
این مطالب را هم ببینید:

شخصی که قرار بود این ترور را انجام دهد، از طریق کشور سومی که نام برده نشده است، به گرجستان وارد شده بود. او در آپارتمانی ساکن شده بود که گفته می‌شود «تجهیزات لازم برای اجرای این طرح سری» در آن موجود بود.

ادعا شده است که این شهروند پاکستانی مسیرهای رفت‌وآمد تاجر اسراییلی را زیر نظر گرفته بود و با اعضای گروهی که مسئول این طرح ادعا شده بوده‌اند، ارتباط شخصی نداشته است.

همچنین ادعا شده است که هماهنگ‌کنندگان این طرح، از طریق شهروند دو تابعیتی ایرانی-گرجی دستورات لازم را به افراد گروه می‌دادند.

سرویس امنیتی گرجستان گفت که تحقیقات در این باره هنوز ادامه دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.