خارج کردن ۱۸۷ سکه از معده یک مرد! +تصاویر و ویدئو

پزشکان در ایالت کارناتاکا هند ۱۸۷ سکه را از معده یک مرد خارج کردند. این مرد پس از سه ماه بلعیدن این سکه‌ها، با علائم استفراغ و ناراحتی معده به بیمارستان مراجعه کرد.

به گزارش تازه‌نیوز،مردی هندی که به علت اختلال روانی در عرض سه ماه ۱۸۷ سکه را بلعیده بود، به کمک پزشکان از شر سکه‌ها خلاص شد. پزشکان بیمارستانی در ایالت کارناتاکا هند، با مشاهده ۱۸۷ سکه مختلف با وزن بیش از ۱.۵ کیلوگرم در معده این فرد حیرت‌شده شدند و فوراً او را تحت عمل جراحی قرار دادند.

خارج کردن ۱۸۷ سکه از معده یک مرد

به نقل از فرارو، روزنامه بریتانیایی دیلی استار گزارش داد دو ساعت طول کشیده تا پزشکان سکه‌ها را از معده این مرد خارج کنند. دکتر آشور کالابورگی گفت این مرد دچار مشکل روحی و روانی بود و پس از سه ماه بلعیدن این سکه‌ها، با علائم استفراغ و ناراحتی معده به بیمارستان مراجعه کرد.

خارج کردن ۱۸۷ سکه از معده یک مرد

پس از عکسبرداری با اشعه ایکس و دوربین، سکه‌های زیادی در معده او مشاهده شد و پزشکان تصمیم گرفتند برای خارج کردن آن‌ها او را جراحی کنند. دکتر توضیح داد معده در نتیجه انباشته شدن تعداد زیاد سکه منبسط شده و این مسئله نشان می‌داد سکه‌ها در نقاط مختلف معده جای گرفته‌اند. پس از خارج شدن سکه‌ها، بیمار به دلیل کمبود آب و سایر مشکلات جزئی تحت مداوا قرار گرفت و اکنون وضعیت وی مساعد است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.