مدارس کدام شهرها دوشنبه ۱۴ آذر تعطیل و غیرحضوری شد؟

بارش برف در کشور و برودت هوا و یخبندان برخی از مدارس شهرها را تعطیل و غیرحضوری کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، مدیر آموزش و پرورش شهرستان‌ دماوند طی اطلاعیه از غیرحضوری بودن مدارس دماوند و رودهن برای روز دوشنبه خبر داد.

زهرا طلاولی مدیر آموز و پرورش دماوند اظهار کرد: با توجه به برودت هوا و یخبندان آموزش مدارس دماوند در کلیه مقاطع تحصیلی در دو نوبت صبح و عصر فردا دو شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ غیرحضوری می باشد.

همچنین طبق شبکه اطلاع رسانی شاد، مدارس پردیس در نوبت صبح غیر حضوری برگزار می‌شود.

تعطیلی برخی از مدارس خراسان رضوی به دلیل بارش برف

مدیر روابط‌ عمومی اداره‌ کل آموزش‌ و پرورش خراسان رضوی گفت: مدارس ابتدایی مشهد و برخی شهرستان‌های استان در نوبت صبح فردا تعطیل خواهد بود.

حسین محمدزاده در خصوص تعطیلی مدارس استان اظهار کرد: با توجه به برودت هوا و بارش برف در استان، مدارس ابتدایی در نواحی هفتگانه مشهد و مناطق تبادکان و شهرستان‌های صالح‌آباد، چناران، طرقبه‌شاندیز، زبرخان، جلگه‌رخ، تربت جام، رضویه و احمدآباد تعطیل خواهد بود.

وی افزود: همچنین مقاطع ابتدایی و متوسطه اول شهرستان فریمان و مدارس متوسطه اول در جلگه‌رخ و احمدآباد تعطیل است. کلیه مقاطع شهرستان کلات نیز با ۲ ساعت تاخیر فعالیت خود را آغاز خواهند کرد. کلیه مدارس استثنایی نیز در کلیه مقاطع در مناطق یادشده، در نوبت صبح روز دوشنبه، ۱۴ آذر، تعطیل هستند.

محمدزاده بیان کرد: آموزش به صورت مجازی از طریق بستر شاد برگزار می‌شود.

بارش برف برخی مدارس اردبیل را غیر حضوری کرد

براساس اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل در این مدت فعالیت‌های آموزشی مدارس اردبیل ، مشگین شهر ، سرعین ، نمین و هیر در مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی از طریق شبکه آموزشی شاد انجام خواهد شد.

همچنین فعالیت آموزشی مدارس دوره اول و دوم متوسطه شهرستان سرعین و تمام دوره های تحصیلی منطقه ارشق و لاهرود در سری قبل از ظهر با یک ساعت تاخیر شروع خواهد شد.

اداره کل هواشناسی استان اردبیل هم از تداوم هوای سرد و کاهش بیشتر دمای هوا تا اوایل هفته آینده در این استان خبر داد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.