فرو رفتن ۳ شاخه آهنین در گردن یک مرد! +عکس

مرد هندی که یک نیزه سه شاخ در گردنش فرو رفته بود به طور معجزه‌آسایی زنده ماند.

به گزارش تازه‌نیوز، بهاسکار رام (Bhaskar Ram) ۳۳ ساله، در درگیری با دو مرد در محل کار خود در کالیانی هند، دچار جراحت عجیبی شد. در این درگیری یک نیزه سه شاخ ۱۵۰ ساله در گردنش فرو رفت. اما عجیب تر آن است که ظاهرا آسیب جبران ناپذیری ندیده و از این جراحت جان سالم به در برده است.

ویدئو و تصاویر گرافیکی نشان می دهد که نیزه ۴۵ سانتیمتری در گردن او گیر کرده است و او در انتظار درمان است. گزارش‌های محلی می‌گویند که او در ساعات اولیه ۲۸ نوامبر به بیمارستانی نزدیک حادثه منتقل شد، اما مجبور شد به بیمارستان تخصصی دیگری در فاصله ۶۰ کیلومتری منتقل شود. کارکنان کالج پزشکی کلکته در بنگال غربی مجبور شدند جراح متخصص، دکتر پراناباش بانرجی را برای خارج کردن این نیزه در ساعت ۳ صبح بیدار کنند.

پس از یک ساعت و نیم عمل طولانی، در نهایت نیزه سه شاخ از گردن آقای رام خارج شد و گفته می شود که او بهبود قابل توجهی پیدا کرده است. منابع محلی گفتند که او به پزشکان گفته است که هیچ درد یا ناراحتی نداشته است. دکتر بانرجی گفت: «هیچ نشانه ای از خون یا جراحت وجود نداشت که مرا شگفت زده کرد. ابتدا با قرار دادن لوله تراکئوستومی در راه هوایی برای تنفس، یک جراحی حمایتی انجام دادیم و سپس جراحی خود را شروع کردیم.»

منبع: روزیاتو

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.