دزدی‌های دنباله‌دار خواستگار قلابی در سایت همسریابی

سارق سابقه‌دار پس از آزادی از زندان با ترفند ازدواج و سرمایه‌گذاری به سراغ دختران و زنان جوان رفت و از آنها سرقت کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، چند روز قبل دختر جوانی با مراجعه به پلیس از خواستگار قلابی‌اش شکایت کرد: مدتی قبل با یک سایت همسریابی آشنا شدم. از روی کنجکاوی به بررسی پرداختم و در همین سایت با مرد ۴۱ ساله‌ای به نام هومن آشنا شدم که خودش را مهندس معرفی کرد و گفت که وضع مالی خیلی خوبی دارد. بعد از چندین بار تماس تلفنی، با هومن قرار ملاقات گذاشتم. سعی کردم نشان دهم که دختر ثروتمندی هستم و به همین دلیل هر چه طلا داشتم، به خودم آویختم و به محل قرار رفتم.

به نقل از ایران، دختر جوان ادامه داد: وقتی سوار خودروی او شدم تا صحبت کنیم، پس از دقایقی رانندگی او داخل خیابانی خلوت پیچید و ناگهان چاقویی زیر گلویم گذاشت و با تهدید به قتل، طلاهایم را سرقت کرد و در همان حال حرکت در را باز کرد و مرا از خودرو به بیرون انداخت .
با شکایت دختر جوان، تحقیقات برای دستگیری خواستگار قلابی به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت آغاز شد. اما در ادامه بررسی‌ها، کارآگاهان پلیس با شکایت دیگری مواجه شدند. دومین مالباخته مدعی بود: در سایت همسریابی با هومن آشنا شدم و او خودش را مهندس و تاجر معرفی کرد. بعد هم صحبت از سرمایه‌گذاری در واردات و صادرات به میان آورد. من هم ۳۰۰ میلیون تومان طلاهایم را در اختیارش قرار دادم اما بعد از اینکه طلاها را گرفت، دیگر خبری از او نشد .

پلیس در ادامه دریافت این دو دختر جوان، تنها قربانیان این پرونده نیستند و شکایت‌های دیگری نیز از این مرد جوان ثبت شده است.
در ادامه تحقیقات کارآگاهان با کمک مالباخته‌ها به چهره‌نگاری از متهم پرداختند. زمانی که تصویر چهره‌نگاری متهم با تصاویر آلبوم متهمان اداره آگاهی تطبیق داده شد، هویت مهندس قلابی به دست آمد. بررسی‌ها نشان می‌داد متهم سابقه زورگیری و سرقت لوازم داخل خودرو در پرونده خود دارد و بارها به این اتهام روانه زندان شده و هر بار پس از آزادی، شگردش را برای سرقت تغییر داده است. تلاش برای بازداشت خواستگار قلابی از سوی مأموران پلیس ادامه دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.