تحریم‌های جدید علیه سپاه پاسداران/ اروپا هم دست به کار شد!

وزیر خارجه انگلیس بعد از نشست اتحادیه اروپا از اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران خبر داد.

به گزارش تازه‌نیوز، فارس نوشت: وزیر خارجه انگلیس بعد از نشست اتحادیه اروپا از اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران خبر داد و با تکرار اتهامات ضد ایرانی گفت: ما تحریم‌هایی علیه ایران، به دلیل ارائه پهپاد به روسیه و سرکوب اعتراضات اعمال کردیم.

«جیمز کلورلی» در ادامه سخنانش درباره اینکه آیا لندن با حصول توافق هسته‌ای جدید موافق است، افزود: اولویت ما جلوگیری از دستیابی ایران به تسلیحات اتمی است اما در کنار آن، به پاسخ دادن به اقدامات غیرقابل‌قبول ایران ادامه می‌دهیم.

به نقل از ایسنا، پیش از این آنالنا بربوک، وزیر امور خارجه آلمان، امروز پیش از آغاز نشست شورای وزیران اروپا در بروکسل، در جمع خبرنگاران گفته بود که تحریم‌های جدیدی علیه سپاه پاسداران ایران اعمال می‌شود.

بربوک در ادامه اظهارات مداخله‌جویانه‌اش درباره امور داخلی ایران، با اشاره به اجرای حکم اعدام برای دو تن از افراد بازداشت شده در جریان ناآرامی‌های اخیر در ایران، گفت: با این بسته تحریمی، ما به طور ویژه کسانی را هدف قرار می‌دهیم که مسئول اعدام‌ها و خشونت علیه مردم بی‌گناه هستند.

او در این باره مدعی شد: این [افراد]به ویژه از سپاه پاسداران، همچنین افرادی هستند که با ویدیو‌های اجباری سعی می‌کنند مردم را بترسانند یا تنبیهشان کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.