جنجال پوشش دختر نادر طالب‌زاده در مراسم یادبود پدرش/ به من دیکته نکرد چه کاری انجام دهم +عکس

حضور دختر مرحوم نادر طالب زاده در جشنواره سینماحقیقت در فضای مجازی سوال برانگیز شد.

به گزارش تازه‌نیوز، اعتماد نوشت: مریم طالب‌زاده دختر نادر طالب‌زاده در مراسم بزرگداشت پدرش در جشنواره سینماحقیقت گفت: از پدرم به خاطر چشم‌اندازی که در زندگی به من نشان داد تشکر می‌کنم. هیچگاه به من دیکته نکرد چه کاری انجام دهم یا ندهم، اجازه داد مسیرم را خودم انتخاب کنم.

او ادامه داد: همیشه با دقت به حرف من جوان گوش می‌کرد، اگر برخلاف نظرش صحبت می‌کردم، به من اجازه انتقاد کردن می‌داد گاهی با گفتگو و گاهی با سکوت، بالاخره طی زمان آگاه و روشنم می‌کرد.

مریم طالب‌زاده

مریم طالب‌زاده گفت: هیچوقت کاری نکرد که احساس کنم قصد خاموش کردن من را دارد، هروقت ناامید می‌شدم به من می‌گفت تو فقط راه گم کرده‌ای، قبل از اینکه دنیا به تو تحمیل کند، که هستی یادت باشد تو یک انسان آزاده‌ای و یک حقیقت بیشتر وجود ندارد، هرکس که جوینده باشد یا مسیرش را پیدا می‌کند ؛ حتی گاهی لازم است به دل ظلمات بروی و نور را پیدا کنی.

این مطالب را هم ببینید:

دختر نادر طالب‌زاده در حالی به برخورد پدرش با خود اشاره کرد که انتشار تصاویری از حجابش در زمان ایراد این صحبت ها با واکنش های زیادی در فضای مجازی همراه شد.

در مراسم بزرگداشت مرحوم نادر طالب زاده در این جشنواره که در پردیس سینمایی ملت برگزار شد،حضور دختر آن مرحوم با پوششی متفاوت از آن چیزی است که در رسانه‌های رسمی تبلیغ و ترویج می‌شود.

مریم طالب ‌زاده

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.