وزارت اطلاعات: عوامل ترور مولوی ریگی قصد ترور فرد دیگری را داشتند

روابط عمومی اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان از ارتباط عوامل ترور مولوی عبدالواحد ریگی با یکی از کشور‌های عربی خبر داد و اعلام کرد: این تیم قصد داشتند بعد از فروکش کردن فضای ناشی از شهادت مولوی اقدام به ترور فرد دیگری کنند.

به گزارش تازه‌نیوز، روابط عمومی اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان از ارتباط عوامل ترور مولوی عبدالواحد ریگی با یکی از کشور‌های عربی خبر داد و اعلام کرد: این تیم قصد داشتند بعد از فروکش کردن فضای ناشی از شهادت مولوی اقدام به ترور فرد دیگری کنند.
به نقل از رویداد۲۴، روابط عمومی اداره‌کل اطلاعات سیستان وبلوچستان اعلام کرد: متعاقب دستگیری عوامل ترور مولوی شهید عبدالواحد ریگی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)، در بازجویی‌های اولیه در رابطه با پوشش اتخاذ شده برای ربایش شهید، نحوه ربایش و انتقال، محل نگهداری و چگونگی شهادت اعتراف کردند.
این مطالب را هم ببینید:
بر اساس اعترافات به دست آمده، این تیم قصد داشتند بعد از فروکش نمودن فضای ناشی از شهادت مولوی اقدام به ترور فرد دیگری کنند.
با توجه به پیچیدگی کیس و نظر به ارتباط یکی از عوامل ترور با یکی از کشور‌های عربی و ملاقات‌های انجام شده در کشور هدف، بررسی‌های تخصصی در دستورکار قرار داشته و نتایج حاصله متعاقبا اعلام خواهد شد.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.