وضعیت شرم‌آور یک رئیس‌جمهور/ او در پخش زنده خودش را خیس کرد! +ویدئو

رئیس جمهور سودان جنوبی هنگام افتتاح یک پروژه جاده‌ای در ملاء عام که تصاویر آن به صورت زنده پخش شد، خودش را خیس کرد!

به گزارش تازه‌نیوز،  سالوا کی‌یر مایاردیت رئیس جمهور سودان جنوبی، در یک رویداد که از شبکه‌های تلویزیونی به صورت زنده پخش میشد در وضعیت شرم آوری قرار گرفت.

به نقل از فرارو، رئیس‌جمهور سودان که همراه با دیگر مقامات سودان در مراسم افتتاح یک جاده حضور داشت هنگام خواندن سرود ملی سودان ناخودآگاه به خود ادرار کرد.

متأسفانه، این رویداد از طریق تلویزیون به صورت زنده پخش شد و از این رو هیچ کس نمی‌توانست کاری در مورد این لحظه شرم آور انجام دهد.

سالوا کی‌یر مایاردیت که از زمان استقلال سودان جنوبی در ۹ ژوئیه ۲۰۱۱ رئیس جمهور سودان جنوبی بوده است، اکنون ۷۱ ساله است و اعتقاد بر این است که از عفونت دستگاه ادراری رنج می‌برد که در مردان مسن بسیار شایع است.

این مطالب را هم ببینید:

واضح است که رئیس جمهور سودان جنوبی تا زمانی که زمین خیس شد حتی نمی‌دانست، در چه وضعیتی قرار گرفته است.

این ویدئو که در شبکه‌های اجتماعی سر و صدای زیادی بپا کرده است با واکنش‌های متفاوتی از سوی جامعه بین‌المللی مواجه شد و بسیاری از کاربران رسانه‌های اجتماعی نظرات متضادی را به اشتراک گذاشتند.

برخی فیلمبرداران را سرزنش کردند، در حالی که برخی دیگر اصرار دارند که با افشای اینکه سالوا کی‌یر مایاردیت از نظر پزشکی برای رهبری یک کشور مناسب نیست، کار درست را انجام داده اند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.